اخبار

سلفی های جذاب و متفاوت با امکانات حرفه ای گوشی HUAWEI nova 3e

سلفی های جذاب و متفاوت با امکانات حرفه ای

گوشی HUAWEI nova 3e

 
در دورانی هستیم که مردم هرروز میلیون‌ها سلفی از خودشان می‌گیرند. تصاویر سلفی ، نشان‌دهنده لحظات به یاد ماندنی و هیجان‌ انگیز ما در زندگی است. بدیهی است هنگامی‌که تصویری از خودمان را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذاریم، اگر این تصویر به زیبایی کامل باشد، ما در مورد خودمان احساس خوبی پیدا می‌کنیم.
گوشی  HUAWEI nova 3eبه عنوان یک سوپر استار جدید از هوآوی به زودی به بازار وارد می شود تا بازی سلفی ها هیجان انگیزتر کند. این گوشی ویژگی های شگفت‌انگیزی دارد که با کمک آن می‌توانید پست های بی‌نظیری را در شبکه‌های اجتماعی خلق کنید. در اینجا به مواردی در خصوص این گوشی جدید را که موجب می شود همانند یک ستاره بدرخشید اشاره می کنیم.
 

مطالب مرتبط

 

زیبا سازی سه بعدی و دقیق سلفی ها:

HUAWEI nova 3e  تجربه عکاسی منحصربه‌فردی ارائه می‌دهد زیرا ویژگی‌های شگفت‌انگیز مانند الگوریتم‌های افزایش زیبایی را فراهم می‌کند که زیبایی طبیعی را افزایش داده و نقص‌ها را برطرف می‌کند. با وجود امکان تشخیص دقیق تر چهره در این گوشی، nova 3e دقیقاً جزئیات پوست، بافت و جزئیات صورت را ضبط می‌کند و آنها را تنظیم می‌کند تا نگاه طبیعی شما را در هر محیطی به ارمغان بیاورد. حذف آکنه و نواقص بر روی پوست صورت شما، باعث می‌شود زیبایی های چهره شما پر رنگ تر شود. علاوه بر این، زیباسازی سه بعدی با توجه دقیق به ۹۶ نقطه در صورت سوژه ها و تنظیم جزئیات تصویر با توجه به این نقاط موجب زیبایی دقیق تر سلفی ها می شود که حاصل آن زیبا به نظر رسیدن بیشتر چشم ها، لب ها و سایر اجزای صورت است. قابلیت های ذکر شده به‌صورت نرم‌افزاری چشم‌های شمارا بزرگ‌تر و واضح‌تر نشان می‌دهد و مژه‌های شما را برجسته‌تر ‌کند. همچنین تنظیمات زیبایی لب به‌صورتی انجام می‌شود که لب‌های شما کاملاً صاف و سالم باشد.
 
سلفی های جذاب و متفاوت با امکانات حرفه ای گوشی HUAWEI nova 3e
 

عوض کردن پس زمینه و افزودن موارد خنده دار به چهره در حین عکاسی:

درHUAWEI nova 3e  با وجود قابلیت واقعیت افزوده (AR) جلوه‌های ویژه مانند جایگزینی پس زمینه های عکس ها با سوژهای فانتزی یا خنده دار را می توانید در حین عکاسی انجام دهید. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد تصاویر شخصی خود را با جایگزین کردن پس‌زمینه‌ها با مکان‌های جالب عوض کنید. شما می‌توانید پس‌زمینه‌ها را از گالری خودتان انتخاب کنید. این گوشی ۱۶ شکل مختلف قالب‌های سرگرم‌کننده را برای شما فراهم می‌کند تا از خلاقیت خودتان به بهترین شکل استفاده کنید! HUAWEI nova 3e به شما اجازه می‌دهد تا از صورت‌های گربه و یا دیگر ماسک‌های خنده‌دار هم در حین عکاسی استفاده و آنها را صورت صورت خود قرار دهید.
 

تصاویری مانند استودیو عکاسی

HUAWEI nova 3e دارای حالت‌های دوربین پیشرفته مانند حالت پرتره و یا حالت دیافراگم گسترده برای ارائه تصاویری در حد استودیو عکاسی است تا توسط آن بتوانید تصاویری را خلق کنید که دنبال کنندگان شما در شبکه‌های اجتماعی متعجب شوند. با استفاده از اثر بوکه، که پس‌زمینه تصاویر را تیره می‌کند و تمرکز بیشتری بر روی موضوع می‌دهد، می‌توانید یک احساس هنری به‌عکس خود اضافه کنید.
اکنون با دانستن این قابلیت‌ها می‌توانید با HUAWEI nova 3e شروع سلفی های بگیرید که تاکنون نمونه آنها را نگرفته بودید.


 

بیشتر بخوانید

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا