اخبار

مایکروسافت چه زمانی مشکل شارژ نشدن سرفیس پرو ۳ را برطرف خواهد کرد؟

این روزها مشکلات زیادی برای دستگاه های هوشمند پیش می‌آید که شاید برخی از آنها بسیار آزاردهنده باشند. پیش از این، عمل کردن گلکسی نوت ۷ همچون یک بمب ساعتی، به تیتر شماره یک تمامی خبرگزاری ها تبدیل شده بود و حالا نیز شاهد انتشار گزارشاتی از مشکل شارژ نشدن سرفیس پرو ۳ هستیم.
اینطور که گزارش ها نشان می‌دهند، برخی از کاربران تنها زمانی می‌توانند از این تبلت هیبریدی استفاده کنند که به مستقیما به پریز برق متصل شده باشد. همچنین زمانی که شارژ آن تمام می‌شود، دستگاه به صورت کاملا ناگهانی و حتی بدون ذخیره هیچ اطلاعاتی، خاموش می‌شود که این موضوع می‌تواند واقعا آزاردهنده باشد.
هنوز مایکروسافت هیچ اطلاعاتی از روند برطرف کردن این مشکل منتشر نکرده و تنها از طریق یکی از مدیران خود در انجمن ارتباط با مشتریان، از مطلع بودن خود از آنخبر داده است. ماه گذشته مایکروسافت آپدیت جدیدی را در اختیار دارندگان این تبلت هیبریدی قرار داده بود که مشکلات مربوط به ظرفیت باتری دستگاه را حل می‌کرد، اما به نظر می‌رسد که مشکلات باتری سرفیس پرو ۳، بیشتر از چیزی‌ست که سازندگان تصور آن را داشته‌اند.
شاید همین حالا که ما این خبر را منتشر می‌کنیم، مهندسین مایکروسافت در حال برطرف کردن مشکل شارژ نشدن سرفیس پرو ۳ باشند، اما متأسفانه تا این لحظه، خبری از حل کرد این مشکل از سوی مایکروسافت نبوده و همین موضوع می‌تواند کمی آزاردهنده باشد.
به هر صورت هنوز هیچ راه حلی برای استفاده درست از تبلت هیبریدی سرفیس پرو ۳ وجود ندارد و فعلا باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتری از سوی مایکروسافت باشیم.
 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا