اخبار

نمودار فروش گلکسی S8 رشد ۱۵ درصدی نسبت به S7 داشته است

گوشی گلکسی S8 و S8 پلاس دو گوشی پرچمدار سامسونگ بودند که حدود ۱ ماه پیش به عرضه جهانی رسیدند. این دو گوشی در ابتدا فروش فوق العاده ای داشتند و سپس با کمی کاهش روبرو شدند. حال طی گزارشی نشان داده شده که حتی با این افت فروش، نمودار فروش گلکسی S8 و S8 پلاس نسبت به S7 یعنی نسل قبلی خود، ۱۵ درصد رشد داشته است.

گلکسی S8 و S8 پلاس پلاس علاوه بر کاهش فروش، در مقایسه با گلکسی اس ۷ نیز در طول مدت عرضه‌، فروش کمتری برای سامسونگ به ارمغان آورده‌اند. انتشار این خبر بسیار تعجب‌آور بود؛ چراکه گزارش‌های اولیه نشان از رکوردشکنی این گوشی برای سامسونگ داشتند. حتی سامسونگ با انتشار پیش‌بینی خود برای سه‌ماهه‌ی دوم سال ۲۰۱۷، از رکوردشکنی خود در کسب سود عملیاتی خبر داد و بخشی از این رکوردشکنی را نتیجه‌ی فروش خوب گلکسی اس ۸ عنوان کرد.

با این اوصاف مدیر فروش سامسونگ اعلام کرد که این دو گوشی با رشد ۱۵ درصدی فروش نسبت به نسل قبلی خود روبرو بوده اند.وی همچنین پیش‌بینی کرده است که فروش گلکسی اس ۸ در ماه‌های آینده نیز زیاد کاهش پیدا نخواهد کرد. سامسونگ انتظار دارد گلکسی S8 و گلکسی S8 پلاس در سه‌ماهه‌ی سوم و چهارم سال جاری میلادی نیز عملکرد خوبی از خود به‌جای بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا