اخبار

کنایه مایکروسافت به اپل : فناوریتان قدیمی است !

برایان هال مدیر واحد تولید تبلت‌های سرفیس مایکروسافت مدعی شده که اپل در زمینه تولید رایانه خلاقانه برخورد نمی‌کند و با ارائه فناوری‌های قدیمی به مشتریانش به آنها ضرر می‌زند.

مایکروسافت و اپل که این روزها هر دو به چهل سالگی رسیده‌اند تاکنون بارها از طریق انتشار آگهی‌های تبلیغاتی و سخنرانی‌های متقابل تلاش کرده‌اند رقیب خود را زیر سوال ببرند. اما این‌بار برایان هال با ارسال پیامی در توئیتر مدعی شده من با اپل رقابت می‌کنم و به آنها احترام می‌گذارم. اما آنها با ارائه فناوری قدیمی به مشتریانشان به آنها ضرر می‌زنند.

اپل که با عرضه آیفون و آیپد و انواع رایانه‌های مک توانسته طیف گسترده‌ای از مشتریان را جذب خود کند، تاکنون واکنشی به این اظهارات از خود نشان نداده است.

در همین حال برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی نیز در حمایت یا انتقاد از این اظهارات مطالبی را در فضای مجازی ارسال کرده‌اند. برخی از آنها گفته‌اند حق با مایکروسافت است و رایانه‌ای مانند مک‌بوک‌ایر اگر چه محصول خوبی است، اما تا حد زیادی قدیمی می‌باشد.

تعداد دیگری از کاربران هم به عرضه تبلت‌های جدید اپل مانند آیپد پرو اشاره کرده‌اند و می‌گویند ادعاهای مایکروسافت بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد.

منبع : ایتنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا