اخبار تکنولوژی

گوشی پوکو F6 شیائومی در نزدیکی رونمایی است

شرکت شیائومی هر سال نسل جدیدی از گوشی‌های هوشمند خود را معرفی و عرضه می‌کند. این برند تصمیم داشته بزودی محصول جدیدی از سری پوکو F را با نام گوشی پوکو F6 معرفی کند.

POCO F5 دارای پردازنده Snapdragon 7+ Gen 2 بود، در اصل یک SM8475 بازسازی شده، که در حقیقت کوالکام Snapdragon 8+ Gen 1 بود. SM8475 که به دلیل ارائه یک تجربه بازی استثنایی و قابلیت‌های تصویربرداری پیشرفته مشهور است، کاربران را تحت تاثیر قرار داد. اکنون انتظار می‌رود POCO F6 با استفاده از SM8635 که هنوز به طور رسمی معرفی نشده، قدمی فراتر بردارد. رونمایی رسمی از SM8635 در ۱۸ مارس پیش بینی می‌شود و انتظار می‌رود سری POCO F6 در ماه آوریل عرضه شود.

اطلاعات فاش شده حاکی از آن بوده که POCO F6 در پایگاه داده IMEI با شماره مدل «۲۴۰۶۹PC21G» برای نسخه جهانی و «۲۴۰۶۹PC21I» برای نسخه هندی رونمایی کرده است. قابل ذکر بوده که انتظار رفته POCO F6 در مناطق مختلف به استثنای ژاپن در دسترس باشد. یک چرخش جالب در این است که پیش بینی شده Redmi Note 13 Turbo قبل از عرضه POCO F6 که قرار است با شماره مدل «۲۴۰۶۹RA21C» در بازار چین معرفی شود، باشد. گفته شده POCO F6 نسخه ریبرند Redmi Note 13 Turbo است.

گوشی پوکو F6 در نزدیکی

علاوه بر این، نام رمز POCO F6 به عنوان “Peridot” فاش شده است. Peridot با الهام از یاقوت زرد، همچنین به عنوان Zebercet شناخته می‌شود، نوعی ماده معدنی الیوین با نام جایگزین جالب “سنگ مار” است. این سنت رمزگذاری با دستگاه‌های سری Redmi Note که معمولاً از سنگ‌های قیمتی نام‌گذاری می‌شوند، همسو است.

در حالی که انتظارات برای رونمایی رسمی POCO F6 در ماه آوریل افزایش می‌یابد، شایان ذکر بوده که این تاریخ‌های عرضه اطلاعات رسمی نیستند، بلکه تخمین‌هایی هستند که توسط صاحبان صنعت ارائه شده‌اند. همانطور که در ماه مارس پیش می‌رود، انتظار رفته Redmi Note 13 Turbo برای اولین بار معرفی شود و زمینه را برای رونمایی از POCO F6 فراهم کند.

شیائومی همیشه آماده است تا طرفداران را غافلگیر کند و به معرفی محصولاتی بپردازد که در نوع خود قابل توجه هستند. اطلاعات بیشتری در دست نیست و باید منتظر اخبار بیشتری باقی ماند. انتظار رفته بیشتر اطلاعات به حقیقت تبدیل شود.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا