اخبار

آنتی باج افزار جدید کسپراسکی از راه رسید

آیا تاکنون اسیر باج افزارهای اینترنتی شده‌اید؟ اصلا این لفظ را تاکنون شنیده‌اید؟ در میان بدافزارهای مختلف رایانه‌ها، باج افزارها (Ransomwares) به عنوان یکی از بدجنس‌ترین‌ها شناخته می‌شوند. باج افزارها معمولا هارد درایو و یا کل رایانه شما را قفل می‌کنند. سیستم شما تنها با کدی که هکر می‌داند، کدگذاری می‌گردد و تا زمانی که به وی مبلغ مورد نظرش را پرداخت نکنید، اطلاعات شما قابل بازگردانی نخواهند بود! اینجاست که اهمیت ابزارهای آنتی باج افزار مشخص می‌شود.

همه ما می‌دانیم که باج افزارها چگونه می‌توانند یک بیزینس بزرگ را از کار بیاندازند و تا زمانی که هزینه بالایی پرداخت نکنید، اطلاعات شما بازگردانی نمی‌شود؛ چرا که هارد درایو یا رایانه به صورت کامل کدگذاری (Encrypte) می‌شود. با این حال خبر خوش اینکه شرکت کسپراسکی (Kaspersky) راه چاره‌ای را پیش روی کاربران قرار داده است. آنتی باج افزار این شرکت اخیرا به صورت یک ابزار جدید برای کاربران ویندوز منتشر شده است و صاحبان کسب و کار می‌توانند به کمک آن، سیستم‌های خود را از شر باج افزارها در امان نگه دارند.

در ادامه توجه شما را به اظهارات آقای کنستانتین ورونکو، رئیس بخش مدیریت محصولات کاسپراسای، جلب می‌نماییم:

 

کمپانی‌های کوچک و معمولی عموما بودجه و مهارت کافی را جهت مقابله با هزاران خطر امنیتی در اینترنت ندارند. آنتی باج افزار جدید کسپراسکی با راهکارهای امنیتی جانبی سازگار بوده و یک روش مناسب جهت مقابله با باج افزار ها به شمار می‌رود…

 

شرکت بزرگ و شناخته شده Kaspersky به لطف دو تکنولوژی متفاوت موفق به تولید نرم افزار آنتی باج افزار خود شده است: شبکه امنیتی مبتنی بر فضای ابری کسپراسکی که دیتای ورودی و خروجی را بررسی می‌کند و همچنین ابزاری به نام System Watcher که به کمک تکنولوژی جدید خود، اطلاعات مربوط به شبکه‌های مختلف را جهت یافتن خطرات امنیتی آنالیز می‌کند. علاقه مندان به این ابزار جدید می‌توانند به سایت رسمی این کمپانی جهت دانلود آن مراجعه نمایند.

آیا تاکنون نام باج افزار را شنیده بودید؟ تاکنون قربانی حملات این بدافزارهای خطرناک شده‌اید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا