ریپورتاژ آگهی

اولین مرحله شروع کسب و کار در ایران

هر روزه خیلی ها به این فکر می افتند که چگونه می توان یک فعالیت اقتصادی در ایران را شروع کرد؟

خیلی ها ایده ای در ذهن دارند که می خواهند آن را پیاده سازی کنند و خیلی ها نیز فعالیت اقتصادی شان را شروع کرده اند ولی شاید هنوز پیشنیاز های اولیه آن را رعایت نکرده باشند، شاید الان همه چیز به خوبی و خوشی پیش برود ولی قطعا اگر یکسری از پیشنیاز ها رعایت نشود در آینده ای نزدیک باعث بروز مشکلات خواهد شد.

اولین مرحله شروع کسب و کار در هر کشوری ثبت قانونی کسب و کارتان در مراجع قانونی و ذیصلاح آن کشور جهت بهره مندی از مزایای قانونی هویت حقوقی و جلوگیری از بروز مشکلات آتی خواهد بود.

پس اولین مرحله قانونی برای شروع کسب و کارتان ثبت شرکت می باشد ، نحوه ثبت شرکت در ایران بدین گونه است که ابتدا باید با توجه به فعالیت مورد نظرتان مدل شرکت تان را انتخاب نمایید، عموما اشخاصی که می خواهند شرکت شان را ثبت نمایید یکی از ۲ مدل مسئولیت محدود و سهامی خاص را انتخاب می نماید.

پس از انتخاب نمودن مدل شرکت تان و تهیه پیشنیاز های اولیه می توانید این امر مهم را به یکی از موسسات قانونی ثبت شرکت بسپارید که موسسه ثبتی نخستین ثبت پیشرو در امور ثبت شرکت و برند یکی از موسسات برتر و مورد توجه بسیاری از ارگان های دولتی و خصوصی کشور می باشد.

لازم به ذکر است، با ثبت شرکت علاوه بر اینکه یکی از پیشنیاز های مهم و قانونی شروع کسب و کارتان را رعایت نموده اید، از اعتبار و جایگاه بالاتری برخوردار خواهید شد و در انظار عمومی نیز اعتبار بیشتری خواهید داشت.

یکی دیگر از مزایای ثبت شرکت ، توانایی عقد قرارداد با مجموعه های خصوصی و دولتی در ایران می باشد.

 

اولین مرحله شروع کسب و کار در ایران

 

مثلا مجموعه ای را فرض کنید که به مدت ۱۰ سال است که در حوزه هاست و دامین فعالیت می کند، این مجموعه سالهاست که به این حرفه مشغول و اعتبار کسب کرده است، حال بعد سالها، طی فعالیت های دیجیتال مارکتینگ ای که انجام داده اند، مجموعه ای دولتی مایل است با آنها ها قرارداد همکاری عقد نماید ولی یکی از شروط عقد قرارداد با آن مجموعه دولتی این است که شرکت ثبت شده ای با حداقل ۱۰ سال سابقه کار داشته باشند، حال اگر این مجموعه ۱۰ سال پیش اقدام به ثبت شرکت نمی کرد ، آیا می توانست با آن مجموعه دولتی قرارداد همکاری ببندد ؟ قطعا خیر.

البته اولین سوالی که برای هر شخصی پیش می آید این است که هزینه ثبت شرکت چقدر می باشد؟

هزینه ثبت شرکت نسبت به متغییر های بسیاری می تواند متفاوت باشد و یک رقم مشخص و ثابتی ندارد، لذا بهتر است برای اطلاع از هرینه ثبت شرکت مورد نظرتان با شماره اختصاصی ۰۲۱۸۸۸۸۱۲۳۵ و ۰۲۱۸۸۸۸۱۲۴۵ تماس حاصل نموده و یا در وبسایت مجموعه به نشانی www.nokhostinsabt.com به صورت رایگان از کارشناسان مجموعه نخستین ثبت مشاوره تخصصی دریافت و از هزینه های ثبت شرکت نیز مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا