اخبار

به زودی امکان مشاهده ی بازی های بیسبال و هاکی روی یخ به صورت استریم برای کاربران توئیتر فراهم خواهد شد

توئیتر قصد دارد امکان مشاهده ی لیگ اصلی بیسبال(MLB) و لیگ ملی هاکی روی یخ(NHL) برای کاربران خود فراهم کند. همچنین یک برنامه ی شبانه جدید به اسم The Rally که ۱۲۰ ورزش را پوشش خواهد داد ساخته می شود.

بازی ها هر هفته یک برای کاربران در آمریکا و برخی از کشور های دیگر در دسترس خواهد بود. هیچگونه زمان دقیق و یا خط زمانی مشخصی برا عرضه ی این قابلیت جدید اعلام نشده است.

شوی The Rally قرار است با پوشش ۱۲۰ ورزش و یک فرمت متفاوت برای ادغام با پلتفرم توئیتر هر شب در دسترس قرار بگیرد. برخلاف بیسبال و هاکی این برنامه قرار است تنها در اختیار کاربران رجیستر شده ی توئیتر در آمریکا قرار بگیرد.

مقامات NHL و MLB به توانایی قابلیت جدید توئیتر برای تعامل طرفداران اشاره کرده اند. در همین زمان، پلتفرم های تکنولوژی با ارائه محتوای جدید و افزایش بازده سعی در جذب و حفظ کاربران دارند، چیزی که اخیرا رقابت تنگاتنگی بر سر آن بوجود آمده است. این معامله بواسطه ی همکاری شش ساله ی بین MLB و NHL بوجود آمده است که سال پیش نیز تفاهم نامه ای بین آن ها امضا شد که به هر شرکت اجازه ی پخش آنلاین محتوا را برای هواداران خود را می داد. اوایل امسال نیز شرکت توئیتر با سازمان ملی بسکتبال برای پخش ۳۶۰ درجه ی بازی ها همکاری کرد.

با گسترش این همکاری نتایج جذابی را برای کاربران به ارمغان می آید و همچنین یک ابزار جدید بالقوه را در اختیار توئیتر قرار می دهد. این کمپانی با سرمایه کذاری در پخش زنده ی استریم با برنامه های Periscope و Vine دست به ریسک زده تا بتواند به رقابت با رقیب معروف خود یعنی فیسبوک ادامه دهد.

منبع: theverge

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا