اخبار

دعوتنامه رویداد معرفی بلک بری Key2 ارسال شد

بلک بری Key2 نام محصولی است که تاکنون اخبار و شایعات زیادی را به همراه داشته و اکنون شاهد دعوتنامه مربوط به رویداد معرفی آن هستیم. همراه موبایلستان باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آوریم.

بلک بری Key2 نام محصولی است که تاکنون اخبار و شایعات بسیاری را در خصوص آن شاهد بودیم. حال کمپانی بلک‌بری دعوتنامه مربوط به معرفی این تلفن هوشمند را ارسال کرده است و گویا در ۷ ژوئن (۱۷ خرداد) در شهر نیویورک شاهد معرفی این تلفن هوشمند خواهیم بود. در طول روز‌های آینده یک رویداد خبری نیز برای کشور چین در نظر گرفته شده است تا این محصول در این کشور نیز به صورت مجزا معرفی شود.

مطالب مرتبط:

بلک بری Key2

متاسفانه تنها تصاویری از دعوتنامه رویداد معرفی این تلفن هوشمند توسط Weibo منتشر شده است و شاهد اطلاعات دیگری در خصوص این محصول نیستیم. چندی پیش نیز بلک بری یک ویدیوی تبلیغاتی را برای Key2 منتشر کرده بود که در آن شاهد دوربین دوگانه این تلفن هوشمند بودیم. با این اوصاف تنها چند روز تا زمان معرفی بلک بری Key2 زمان باقی مانده است و با کمی انتظار می‌توانیم اطلاعات دقیق و کاملی در خصوص این تلفن هوشمند به دست آوریم. به احتمال زیاد در طول روز‌ها باقی مانده نیز برخی تصاویر و اطلاعات جدید در خصوص این محصول منتشر خواهد شد. نظر شما در خصوص بلک بری Key2 چیست و چه انتظاراتی از این تلفن هوشمند دارید؟


بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا