اخبار

رندرهایی از گوشی بدون دکمه اچ تی سی به بیرون درز کرد

همین چند روز پیش بود که یکی از طراحان شرکت تایوانی اچ تی سی طرحی مفهومی از گوشی بدون دکمه اچ تی سی با نام اچ تی سی اوشن (HTC Ocean) را بر روی وب‌سایت خود قرار داد. البته مدت کوتاهی بعد از آن، او این خبر را حذف کرد، اما همانطور که می‌دانید، هیچ‌چیز در دنیای بزرگ وب حذف‌شدنی نیست.

مدتی بعد از آن، لودهنده معروف LlabTooFeR این شایعات را تکمیل کرده و خبر از وجود سه مدل از این گوشی بدون دکمه اچ تی سی داد. مدل‌های اوشن مستر (Ocean Master)، اوشن نوت (Ocean Note) و اوشن اسمارت (Ocean Smart) گوشی‌هایی از خانواده اوشن هستند که احتمالا پرچمداران بعدی این برند تایوانی خواهند بود. اخیرا چند رندر غیررسمی از این گوشی بدون دکمه اچ تی سی به بیرون درز کرده که در صورت تایید می‌تواند در نوع خود انقلابی در طراحی گوشی‌های هوشمند به‌وجود آورد.

ایده‌ی طراحی یک گوشی بدون دکمه ، ایده‌ی جذابی است. در دهه گذشته، رابط کاربری لمسی مهمترین بخش یک اسمارت‌فون بود، اما بیشتر سازندگان هنوز از دکمه پاور، ولوم و دکمه هوم در محصولاتشان استفاده می‌کنند. گوشی های سری اوشن اچ تی سی بر اساس اطلاعات کمی از از آنها به بیرون درز کرده، شامل یک صفحه حساس به لمس هستند که قابلیت‌های مهمی را ارائه می‌کند. کاربر با لمس نقاط مشخصی از لبه‌های صفحه قادر خواهد بود به عملکردی همانند عملکرد دکمه‌های فیزیکی گوشی‌های فعلی دسترسی داشته باشد.

رندرهایی از گوشی بدون دکمه اچ تی سی با نام اچ تی سی اوشن بین کاربران وب‌سایت Tech Configurations دست به دست می‌شود که می‌تواند شکل نهایی جدیدترین محصول این شرکت تایوانی باشد. این طرح‌های مفهومی نشان می‌دهد که گوشی بدون دکمه اچ تی سی اوشن دارای قابی با لبه‌های پخ‌خورده، درگاه ۳٫۵ میلیمتری صدا، پورت USB-C، و دوربین عقب دوگانه است.

با اینکه می‌دانیم در تولید گوشی بدون دکمه اچ تی سی اوشن تردیدی نیست، اما اینکه چند مدل از این گوشی ساخته خواهد شد، باید صبر کرد و دید. در بازاری که همه گوشی‌های موجود در آن شبیه به همدیگر هستند، طرح‌ها و ایده‌های نو قطعا با استقبال روبرو خواهند شد.

 

 

رندرهایی از گوشی بدون دکمه اچ تی سی اوشن به بیرون درز کرد

رندرهایی از گوشی بدون دکمه اچ تی سی اوشن به بیرون درز کرد

رندرهایی از گوشی بدون دکمه اچ تی سی اوشن به بیرون درز کرد

منبع :phonearena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا