اخبار

ساعت هوشمند گیر اس ۳ سامسونگ در IFA 2016 رونمایی می‌شود؟

همانطور که می‌دانید، گلکسی نوت ۷ سامسونگ (Samsung Galaxy Note 7) هفته آینده در رویداد اختصاصی سامسونگ در شهر نیویورک رونمایی می‌شود. با این وجود آیا سامسونگ برنامه‌ خاصی برای رویداد IFA 2016 برلین دارد؟ دوم سپتامبر روز رونمایی رسمی کمپانی کره‌ای از نوت ۷ است؛‌ یک رویداد اختصاصی برای یک محصول منحصر به فرد و پر طرفدار. با این تفاسیر آیا ساعت هوشمند ساعت هوشمند گیر اس ۳ سامسونگ در رویداد برلین رونمایی می‌شود؟

سامسونگ امسال مراسم رونمایی خود از گلکسی نوت ۷ را یک ماه عقب کشیده است تا این پرچمدار جدید و پر طرفدار زودتر از نسل جدید آیفون‌های کمپانی اپل رونمایی و عرضه شوند. بدین ترتیب احتمالا از ساعت هوشمند ساعت هوشمند گیر اس ۳ سامسونگ (Samsung Gear S3) در رویداد IFA 2016 رونمایی می‌شود؛ سال قبل نیز دومین نسل از این سری ساعت‌های هوشمند در برلین رونمایی شده بودند.

اگر به خاطر بیاورید، ماه گذشته تصاویری از نسخه محدود ساعت هوشمند گیر اس ۳ سامسونگ به دستمان رسیده بود؛ زیباسازی این نسخه توسط شرکت De GRISOGONO صورت گرفته بود که سال گذشته نیز با سامسونگ در گر اس ۲ همکاری داشت. پس از انتشار آن تصاویر، از دایره‌ای بودن پنل ساعت هوشمند گیر اس ۳ سامسونگ مطمئن شدیم.

امروز وبلاگ تکنولوژی SamMobile – که معمولا با شایعات و پیش بینی‌های دقیقش در مورد محصولات سامسونگ شناخته می‌شود – رونمایی از ساعت هوشمند ساعت هوشمند گیر اس ۳ سامسونگ در رویداد IFA 2016 را تایید کرد. حاشیه پنل این نسل از ساعت‌های هوشمند سامسونگ همچون سال قبل دوار و چرخنده است. با اینکه پنل دایره‌ای ساعت هوشمند گیر اس ۳ سامسونگ در این خبر تایید نشده است، اما به هر حال حاشیه دوار تنها با ساعت‌های گرد تناسب دارد.

 

منبعphonearena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا