اخبار

سامسونگ از قابلیت ضد آب گلکسی اس ٧ اکتیو دفاع کرد !!!

اگر خبرها را دنبال کرده باشید، چند کاربر گوشی هوشمند گلکسی اس ٧ اکتیو سامسونگ (Samsung Galaxy S7 Active) در تست‌های انجام شده از نفوذ آب به زیر صفحه نمایش این محصول خبر داده بودند. سامسونگ با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده که اگر این افراد در شرایط استاندارد و طبیعی این تست‌ها را انجام می‌دادند به‌هیچ‌عنوان چنین مشکلی به وجود نمی‌آمد.

هفته گذشته برخی از خریداران گلکسی اس ٧ اکتیو از این محصول گلایه داشتند و اعلام کردند که این تلفن هوشمند در تست‌های به عمل آمده به‌هیچ‌عنوان نتوانسته قابلیت ضد آب خود را به نمایش بگذارد.

در اینجا این سؤال به وجود می‌آید که پس امتیاز گواهینامه IP68 در این تلفن هوشمند چه می‌کند در حالی که موفق نشده است نظر مثبت خریداران خود را همانند تلفن‌های ضد آب دیگر این کمپانی نظیر گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج راضی کند. دو تلفن ذکر شده به گزارش مصرف کنندگان به‌خوبی توانسته‌اند آزمون‌های قابلیت ضد آب را پشت سر بگذارند و در حال حاضر جالب است که این دو محصول خانواده اس ۷ بهتر از برادر اکتیو خود عمل کرده‌اند تا در رأس بهترین تلفن‌های هوشمند ضد آب جهان قرار گیرند.

به نقل از دفترچه راهنمای گلکسی اس ٧ اکتیو (Samsung Galaxy S7 Active)، این تلفن هوشمند قادر است تا عمق ۵ فوتی آب و حدود ۳۰ دقیقه بدون آنکه صدمه‌ای به آن وارد شود مورد استفاده قرار گیرد. در گزارش‌های مصرف کنندگان دو تلفن گلکسی اس ٧ اکتیو در یک مخزن تحت فشار قرار داده شدند که عمقی کمتر از ۵ فوت را شبیه سازی کرده بوده است. این دو هندست به مدت ۳۰ دقیقه در این مخزن قرار گرفته بوده‌اند و زمانی که از آن مکان برداشته شدند، آب به داخل صفحه نمایش نفوذ پیدا کرده بود و دستگاه با کلید پاور به مشکل خورده بود.

 

قابلیت ضد آب گلکسی اس ٧ اکتیو

دفترچه راهنمای گلکسی اس ٧ اکتیو به دفاع از این محصول می‌پردازد

سامسونگ: قابلیت ضد آب این محصول فقط در شرایط طبیعی تست شود

دفترچه راهنمای این هندست اشاره می‌کند که “با وجود طبقه بندی (IP68)، دستگاه شما غیرقابل نفوذ از سوی آب در هر وضعیتی نخواهد بود” که در واقع به تولید کننده اجازه دفاع از خود را می‌دهد تا بگوید این تلفن هوشمند در هر شرایطی غیرقابل نفوذپذیری نخواهد بود. روز جمعه سامسونگ بیانیه‌ای را منتشر کرد که بر اساس آن اعلام شد این غول کره‌ای دنیای فناوری به‌طور کامل گلکسی اس ٧ اکتیو را مورد آزمایش‌های مربوطه برای گواهینامه IP68 قرار داده است. این شرکت همچنین اضافه کرده است که کاربران برای تست قابلیت‌های مربوطه، روش‌های طبیعی را جایگزین روش‌هایی مانند استفاده در مخزن شبیه سازی شده کنند تا از آسیب دیدن این هندست جلوگیری شود. در بیانیه سامسونگ آمده است:

 

گلکسی اس ٧ اکتیو (Samsung Galaxy S7 Active) آزمایش‌های سختی را برای اطمینان از صدور گواهینامه IP68 به جهت مقاومت در برابر نفوذ آب گذرانده است. سامسونگ پشت قابلیت ضد آب این محصول می‌ایستد و تأکید می‌کند که این محصول در استفاده‌های استاندارد همواره قابلیت ضد آب خود را حفظ می‌کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا