اخبار

سونی و رونمایی از طرح مفهومی پروژکتور اکسپریا

همانطور که در خبرهای قبلی اعلام کردیم، شرکت ژاپنی سونی امروز کنفرانش خبری خود را در جریان کنگره جهانی موبایل MWC 2016 واقع در شهر بارسلون برگزار کرد و علاوه بر معرفی اسمارت فون های جدید اکسپریا ایکس ( Xperia X )، اکسپریا ایکس ای ( Xperia XA )، و اکسپریا ایکس پرفورمنس ( Xperia X Performance ) ، لوازم جانبی و دیوایس های شگفت انگیزی را نیز به همگان نمایش داد که برای اکثر افراد هیجان آور بود . اکسپریا Ear ، دوربین اکسپریا Eye ، اکسپریا Agent و پروژکتور اکسپریا یا Xperia Projector از جمله این دستگاهها بودند.

پروژکتور اکسپریا یا Xperia Projector از دیگر ابزارهایی بود که سونی امروز طرح مفهومی آن را ارائه کرد و البته یک نمایش ویدئویی بصورت عملی نیز با آن انجام شد . پروژکتور اکسپریا یک جعبه کوچک است که تصویر را بر روی هر گونه سطح صافی پخش میکند. این ابزار از این نظر تا حدودی شبیه سایر پروژکتورها میباشد اما کار به همینجا ختم نمیشود !

ویژگی شگفت انگیز Xperia Projector آن است که به لمس ، صدا و اشاره واکنش نشان داده و با این دستورات قابل کنترل می باشد. مانند صفحه لمسی گوشی موبایلتان میتوانید آن را کنترل کرده و تصاویر را تغییر دهید .همچنین سونی ابزار Xperia Agent را معرفی نموده که میتواند با همه دستگاه های اکسپریای شما ارتباط برقرار کرده و آنها را با ایما و اشاره یا صدا کنترل نماید. پس این وسیله را میتوان همزمان با پروژکتور اکسپریا نیز استفاده نمود .

باز هم تاکید میکنیم که این وسیله شگفت آور هنوز بصورت طرح مفهومی بوده و جزئیاتی در مورد زمان عرضه آن در دسترس نیست. اما چنانچه این محصول وارد بازار شده و به خوبی عمل کند، برای انجام بسیاری از کارها مفید خواهد بود .

 

Xperia-Projector-Concept-MWC-AH-2Xperia-Projector-Concept-MWC-AH-4Xperia-Projector-Concept-MWC-AH-7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا