اخبار

شایعه: آیفون با صفحه نمایش OLED منحنی در سال ۲۰۱۸ عرضه می‌شود

تاکنون شایعات بسیاری درباره تولید آیفون جدید با صفحه نمایش OLED منحنی منتشر شده است. در واقع اپل یکی از معدود سازندگان گوشی‌های هوشمند بدون تکنولوژی OLED است. با این حال انتظار می‌رود که پس از فرا رسیدن سال ۲۰۱۷ و عرضه آیفون جدید، این شرکت تولید آیفون با صفحه نمایش OLED منحنی را به سال ۲۰۱۸ موکول کند.

با توجه به آخرین شایعات منتشر شده، این احتمال وجود دارد که شرکت اپل در سال ۲۰۱۸ آیفونی با صفحه نمایش OLED منحنی معرفی کند. این حرکت جهش بزرگی برای اپل به شمار بوده، چراکه تاکنون هیچ دستگاهی را با صفحه نمایش منحنی تولید نکرده است و در اصل، سامسونگ پرچم‌دار این تکنولوژی است.

البته دنیای تکنولوژی خالی از شایعات نیست و شاید اپل زودتر از انتظارات گوشی‌ هوشمند منحنی خود را به بازار عرضه کند، لازم به ذکر است که مدتی پیش خبرهایی درباره قرارداد ۳ ساله اپل و سامسونگ منتشر شد، آن‌طور که پیدا است شرکت اپل تعداد ۱۰۰ میلیون صفحه نمایش آمولد (AMOLED) سفارش داده و قرار است که از آن در آیفون ۲۰۱۷ استفاده کند. پس به احتمال زیاد از تکنولوژی OLED منحنی در آیفون ۲۰۱۸ استفاده می‌کند.

چندی پیش هم شایعات مبنی بر تولید آیفون سال ۲۰۱۸ با صفحه نمایش OLED انعطاف‌پذیر منتشر شد، اما این خبر بیش‌تر به یک شایعه نزدیک است. به هر حال اپل فعلا باید روی همان صفحه نمایش منحنی کار کند و در هر صورت زمان زیادی را تا معرفی آیفون سال ۲۰۱۸ دارد. البته شاید اپل تکنولوژی‌های جدید و فراتر از یک صفحه نمایش منحنی ارائه دهد.

متاسفانه شرکت اپل هنوز هیچ خبر رسمی را در این باره منتشر نکرده است، اما موج شایعات آیفون ۷ (iPhone 7) از همین حالا در تمامی رسانه‌های تکنولوژی وجود دارد. حال باید منتظر انتشار اخبار رسمی و حقیقی درباره نسل بعدی آیفون باشیم و شایعات موجود تنها با خود اپل خاتمه می‌یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا