اخبار

مشکل کاربران با نمایشگرهای خمیده سامسونگ

مشکل کاربران با نمایشگرهای خمیده سامسونگ

اگر به خاطر داشته باشید، به‌تازگی مقاله‌ای در رابطه با صفحه‌نمایش‌های انحنادار موجود بر روی برخی از تلفن‌های همراه هوشمند سامسونگ نوشتیم و آن را با صفحه‌نمایش‌های تخت مقایسه کردیم. به‌صورت کلی صفحه‌نمایش‌های انحنادار موجود بر روی برخی از دستگاه‌های سامسونگ فناوری بسیار زیبا و درعین‌حال کاربردی هستند و طرفدار زیادی دارند. با این حال به نظر می‌رسد که این فناوری هم اکنون تا حدی منسوخ‌شده است و تنها در ابتدای عرضه آن جلب‌توجه می‌کرد و در همین میان نیز برخی از کاربران صفحه‌نمایش‌های تخت را بر صفحه‌نمایش‌های انحنادار ترجیح می‌دهند.


مطالب مرتبط:


صفحه‌نمایش‌های انحنادار علاوه بر کاربردهای ویژه خود و نیز برخورداری از ظاهر بسیار زیاد، در دستگیری تلفن یاد شده را تا حدی سخت می‌کنند و البته نگه‌داری از آن‌ها نیز آسان نیست. همچنین لمس‌های تصادفی و قاب‌های بسیار نازک لبه آن موجب ناراحتی بسیاری از کاربران بهره‌مند از تلفن‌های همراه هوشمند مجهز به این دسته از صفحه‌نمایش‌ها شده است.

البته به نظر می‌رسد که سامسونگ به‌تمامی این نقاط ضعف هیچ توجهی نداشته و تمامی تلفن‌های همراه هوشمند برتر و پرچم‌دار خود را اخیرا با صفحه‌نمایش‌های انحنادار به بازار عرضه می‌کند و این قابلیت را به‌نوعی به امضای طراحی خود بدل کرده است. سامسونگ با انجام این کار البته بسیاری را ناراضی کرده و حق انتخاب برخورداری از تلفن‌های همراه هوشمند پرچم‌دار صفحه تخت را از مخاطبان خود گرفته است.

به همین منظور نیز به‌تازگی وب‌سایت phonearena.com نظرسنجی ویژه‌ای را در این رابطه انجام داده است و نتایج این نظرسنجی نشان‌دهنده این است که بسیاری از کاربران تلفن‌های همراه هوشمند ترجیح می‌دهند که بازگشت دوباره صفحه‌نمایش‌های تخت را بر روی دستگاه خود ببینند. تنها ۳۰ درصد از پاسخ‌دهندگان ترجیح می‌دادند تا صفحه‌نمایش‌های انحنادار به همین شیوه فعلی باقی بمانند و این در حالی است که باقی پاسخ‌دهندگان به‌نوعی طرفدار مشاهده تغییراتی در این دسته از صفحه‌نمایش‌ها بودند.


مطالب بیشتر:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا