اخبار

میزو تایید کرد: گوشی با لبه خمیده عرضه خواهیم کرد

چند ماه پیش، تصویری در شبکه های اجتماعی منتشر شد که خبر از ساخت گوشی جدیدی توسط شرکت میزو می داد. انتظار می رود نام این گوشی میزو Pro 7 انتخاب شود. یکی از ویژگی های جالب این گوشی، صفحه نمایش آن با لبه های خمیده بود، یعنی درست مشابه گلکسی اس ۷ اج سامسونگ.
این شایعات باعث شده تا این گمان که میزو در حال ساخت گوشی مشابه با گلکسی اس ۷ اج سامسونگ است تقویت شود. اگر شما هم جزو افرادی بودید که تا پیش از این در صحت چنین خبری تردید داشتید، وقت آن رسیده که شک را کنار بگذارید، چرا که خود شرکت میزو نیز امروز به این خبرها واکنش نشان داده و تایید کرده که قصد دارد در آینده گوشی هوشمندی با لبه های خمیده روانه بازار کند. این جملات از سوی مدیرعامل این شرکت طی مصاحبه ای در چین منتشر شده است.
با این حال، مدیرعامل میزو جزییات بیشتری از این گوشی هوشمند جدید همچون مشخصات سخت افزاری و طراحی و همچنین زمان عرضه آن بیان نکرده است. اما با توجه به اینکه تصویر این گوشی حدود دو ماه پیش در اینترنت منتشر شده، می توان اینطور استنباط کرد که میزو چند وقتی است که سرگرم ساخت این گوشی بوده است. با این حال، نمی توان مطمئن بود که این تصویر دقیقا همان چیزی است که به عنوان محصول نهایی معرفی خواهد شد.
سامسونگ در زمینه گوشی های دارای صفحه نمایش خمیده خود فروش موفقیت آمیزی را تجربه کرده و همین باعث شده شرکت های دیگر نیز به آن روی بیاورند. حال اگر این ویژگی جذاب را در کنار قیمت های مشتری پسند میزو تصور کنیم می توان انتظار داشت که موفقیتی چشمگیر در انتظار این شرکت باشد.

منبع:Ubergizmo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا