اخبار

نسخه ی بازسازی شده ی Final Fantasy XII سال ۲۰۱۷ برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد

بازی فاینال فانتزی XII را هم به دسته ی بازی های نقش آفرینی ای که اسکوار انیکس در حال فیس لیفت کردن آن ها است اضافه نمایید. این شرکت امروز اعلام کرد که نسخه ی بازسازی شده ی این بازی با نام Final Fantasy XII The Zodac Age سال بعد باری کنسول نسل هشتمی سونی منتشر خواهد شد.

و قبل از این که شما نگران شوید، سونی تائید کرده است که این بازی در سال ۲۰۱۷ در اروپا و آمریکای شمالی منتشر خواهد شد. مانند همیشه، شما در این نسخه ی بازسازی شده قادر خواهید بود تا بازی را با وضوح ۱۰۸۰p بازی کنید و از موزیک های جدید بازی لذت ببرید. این بازی همچنین سیستم کاریابی بازسازی شده ای خواهد داشت و برخی از ترفند های رابط کاربری با نسخه ی بین المللی بازی یکسان هستند.

بازی FFXII برای اولین بار در سال ۲۰۰۶ بر روی کنسول ماندگار سونی، یعنی پلی استیشن ۲ عرضه شد، بنابراین شما می توانید این نسخه ی بازسازی شده را همان نسخه ی سالگرد بازی که با تاخیر همراه شده است در نظر بگیرید. این بازی یکی از اصلی ترین بازی هایی بود که برای این کنسول عرضه شده بود. از روی تریلری که از این نسخه منتشر شده می توان فهمید که نسخه ی بازسازی شده در مقابل بازی های نقش آفرینی امروزی عملکرد خوبی به نمایش خواهد گذاشت.

منبع: Engadget

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا