لوازم خانگی

نگاهی به مزایای تلویزیون های QLED سامسونگ

 نگاهی به مزایای تلویزیون‌های QLED سامسونگ

کیفیت تصویر بی‌مانند

 

تلویزیون‌های QLED سامسونگ با بهره‌بردن از مواد جدید کوانتوم‌دات می‌توانند حجم رنگ عالی، دقت رنگ فوق‌العاده، روشنایی بهینه و عمیق‌ترین حالت رنگ مشکی را پیش چشم کاربر قرار دهند. با مجموع این خصوصیات، کیفیت تصویر این تلویزیون‌ها به‌ صورتی بی‌مانند از تمامی تجربه‌های قبلی شما متمایز خواهد بود.

 

نگاهی به مزایای تلویزیون های QLED سامسونگ

 

تلویزیون های QLED که در سال ۲۰۱۷ رونمایی شدند و به زودی روانه بازار ایران خواهند شد، اولین تلویزیون‌های جهان هستند که می‌توانند ۱۰۰ درصد حجم رنگ را ایجاد کنند. توانایی نمایش ۱۰۰ درصد حجم رنگ به این معنی است که با افزایش روشنایی تلویزیون و یا کاهش آن تغییری در نمایش کیفیت تصویر اتفاق نمی افتد موضوعی که حتما در تلویزیون های معمولی با آن روبرو شده اید. وقتی در تلویزیون‌های معمولی روشنایی را در بیشترین میزان تنظیم نمایید عملا بسیاری از طیف های رنگی روشن مثل رنگ سفید و طوسی و امثال آن از دید محو می‌شوند. این در حالی است که تلویزیون‌های QLED سامسونگ رنگ‌های حوزه رنگ DCI-P3 را می‌توانند بدون توجه به میزان روشنایی تصویر، بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ نیت، بصورت کامل نمایش دهند.

 

نگاهی به مزایای تلویزیون های QLED سامسونگ

این پیشرفت حاصل استفاده از یک آلیاژ جدید مواد کوانتوم‌دات در محصولات سامسونگ است که به این تلویزیون‌ها امکان می‌دهد بازه‌ای بزرگتر از رنگ‌ها را با دقتی بسیار بیشتر از تلویزیون‌های معمولی نمایش دهند. این کوانتوم‌دات‌های جدید باعث می‌شوند تلویزیون QLED سامسونگ بدون توجه به میزان روشن یا تاریک بودن صحنه، یا حتی روشن و تاریک بودن محل تماشای تلویزیون، رنگ سیاه را با غنا و جزئیات بیشتری نمایش دهد. بعلاوه از تمامی زوایا، تصویر نهایی با کیفیتی بسیار بالا دیده می‌شود.

برای آشنایی بیشتر با کیفیت تصویر تلویزیون‌های QLED سری ۲۰۱۷ سامسونگ می‌توانید ویدیوی زیر را تماشا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا