اخبار

ویدیوی آتش گرفتن گلکسی نوت ۷ این بار در هونولولو هاوایی !

همه شما تا به حال چندین و چند بار خبرها و تصاویری از انفجار یا آتش گرفتن گلکسی نوت ۷ (Galaxy Note 7) را دیده و شنیده‌اید. اما همه این تصاویر، تصاویر مربوط به بعد از رخ دادن حادثه بود. اما حالا، خبرگزاری اسوشیتدپرس فیلمی را منتشر کرده که چند ثانیه پس از شروع حادثه برای یکی از این گوشی ها را نشان می‌دهد.

این فیلم که از دوربین امنیتی یک خانه در هونولولو گرفته شده، دی دیکاسا (Dee DeCasa) زن صاحب‌خانه را نشان می‌دهد که چگونه برای خاموش کردن گوشی خود، تلاش می‌کند. او که شاهد آتش گرفتن گلکسی نوت ۷ خود است، آن را درون یک ظرف فویلی قرار داده و با کمک همسرش سعی بر نجات گوشی گران قیمت و یا نجات جان خود خود می‌کنند. خوشبختانه به نظر می‌رسد کیس پلاستیکی که بر روی گوشی سوار کرده، او را از ایجاد جراحت و آسیب جدی نجات داده است.

بنا به گفته‌های دیکاسا، دست بر قضا او در اتاقش در حال مرور وب‌سایت سامسونگ بود و نگرانی کمی در خصوص رخ دادن این اتفاق برای گوشی خودش داشت که ناگهان:

بوم، مانند صدای انفجار بود. گوشی در دستم بود که ناگهان دود سبز رنگی از آن شروع به خارج شدن کرد.

او با پلیس تماس گرفت و بعد از ۲۰ دقیقه که پلیس به محل حادثه رسید، گوشی هنوز در حال سوختن بود. نماینده‌ای از شرکت سامسونگ نیز گویا به این خانه رفته که هیچ حرفی از این ملاقات بین او و خانم دیکاسا به بیرون درز پیدا نکرده است.

در کره جنوبی، خانه اصلی شرکت سامسونگ، یک مقام ارشد در آژانس تکنولوژی و استاندارد کره گفت که این آژانس بیشتر از حد انتظارات از خود خویشتن‌داری نشان داده است. اوه یوچئون (Oh Yu-cheon) که یکی از مقامات ارشد این آژانس است و وظیفه نظارت بر فراخوان محصولات را بر عهده دارد، گفته است که یک نقص جدید و جدا از مشکلات قبلی باعث آتش گرفتن گلکسی نوت ۷ جدید شده است.

خانم دیکاسا در خصوص خرید گوشی بعدی خود می‌گوید «من این گوشی را دوست دارم، اما آیا قصد دارم یک گلکسی نوت ۷ دیگر بخرم؟ نه!»

 

لینک ویدیو

منبع :phonearena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا