اخبار

پلیس فتا هشدار داد: برای دوری از عواقب از تلگرام استفاده نکنند !

سردار کمال هادیانفر رئیس پلیس فتا در حاشیه حضور در دفتر نظارت همگانی ناجا درباره بیش‌ترین مشکلات مطرح شده از سوی شهروندان گفت: مردم ابراز نگرانی بسیاری از نحوه استفاده و ظهور پیام‌رسان تلگرام داشتند.

وی ضمن تاکید بر توصیه به شهروندان در خصوص استفاده نکردن از شبکه اجتماعی تلگرام گفت: سرورهای این پیام رسان در داخل کشور نیست و غالبا اطلاعات بارگذاری شده در این سرور توسط بیگانگان مورد سوء استفاده قرار می گیرد.

رییس پلیس فتای ناجا تصریح کرد:‌ ادمین اصلی تلگرام اراده جدی در برخورد با پدیده جرم در حوزه های اجتماعی، فرهنگی و اخلاقی را ندارد.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع‌ رسانی فتا، رییس پلیس فتای ناجا و تعدادی از معاونانش صبح امروز در مرکز نظارت همگانی ناجا حضور داشت و به مشکلات شماری از شهروندان رسیدگی کرد.
همانطور که می دانید، استفاده از تلگرام به عنوان یکی از برترین و کارآمد ترین پیامرسان های خارجی، در بین ایرانیان چه برای کار های اداری و چه برای صحبت های دوستانه، بسیار محبوب است. اما از زمانی که این پیامرسان فیلتر شده است، تعداد بسیار زیادی از افراد به پیامرسان های دیگر نظیر واتس اپ و … کوچ کرده اند.
همچنین عده بسیار زیادی از افراد نیز از شبکه اجتماعی اینستاگرام به عنوان جایگزین تلگرام استفاده میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا