آموزش و ترفنداخبار

پوکمون Go : حل مشکل پیغام خطای GSP signal not found

با همه گیر شدن بازی پوکمون Go کاربران ممکن است با مشکلات زیادی برای اجرای آن روبه‌رو باشند. از آنجایی که این بازی به‌شدت نیازمند سیگنال قوی GPS است، این مهم است که شما همواره در مکانی این بازی را اجرا کنید رو باز باشد. در این مقاله سعی داریم تا به از پیش روی برداشتن تمامی اشکالات مربوط به پیغام خطای GPS signal not found در این بازی بپردازیم.

طی روزهای گذشته بارها و بارها در ارتباط با بازی پوکمون Go صحبت کرده‌ایم و اینک بحث این بازی در تمامی محافل دوستانه و خانوادگی در جریان است. از مهم‌ترین مشخصه‌هایی که موجب محبوبیت این بازی شده است باید به ویژگی «واقعیت افزوده» این بازی و همچنین عدم نیاز به‌سرعت زیاد برای اجرای پوکمون Go است که می‌تواند تأثیرات بسیار مهمی را در هرچه بیشتر شدن محبوبیت این عنوان بگذارد.

اما جدا از همه این‌ها باید گفت که بازی پوکمون Go بدون ارتباطات GPS هیچ است! بنابراین بسیار مهم است که شما برای اجرای این بازی از سیگنال قدرتمند GPS برخوردار باشید. در این مقاله قصد داریم راه حل‌هایی را ارائه دهیم تا همیشه ارتباط جی پی اس دستگاه شما برقرار باشد.

 

آموزش حل مشکل پیغام خطای GSP signal not found بازی پوکمون Go

پوکمون Go : حل مشکل پیغام خطای GSP signal not found

اگر شما با وارد شدن به این بازی با پیغام خطایی مربوط به پیدا شدن سیگنال جی پی اس روبه‌رو شدید، چندین راه برای حل آن پیش روی پای شما قرار دارد:

  • اگر شما در یک محیط داخلی قصد دارید این بازی را اجرا کنید احتمالاً ناموفق خواهید بود. بنابراین سعی کنید تا آن را خارج از منزل تجربه کنید. به بیرون از منزل رفته تا ماهواره‌های مربوطه بتوانند به‌خوبی سیگنال‌های GPS را به تلفن همراه شما ساطع کنند و بتوانید در دنیای واقعی این بازی را بدون هیچ‌گونه مشکلی تجربه کنید.
  • (مخصوص گوشی‌های آیفون) اگر به بیرون رفتید ولی باز هم این مشکل پا بر جا بود بهتر است گزینه وای-فای را فعال کنید. حتی اگر اتصال اینترنت شما از طریق وای-فای برقرار نشده است بهتر است این گزینه را فعال کنید. نقشه برداری وای-فای یکی از بخش‌های سرویس‌های مکان یابی اپل هستند.

چگونه وای-فای را فعال کنیم؟

پوکمون Go : حل مشکل پیغام خطای GSP signal not found

۱ – در حالی که بازی پوکمون Go فعال است، انگشتان خود را از پایین صفحه به قسمت بالا سوایپ کرده تا وارد بخش مرکز کنترل شوید.

۲ – بر روی آیکون Wi-Fi ضربه بزنید تا آن به صورت انتخاب شده درآید.

۳ – کار تمام است و انگشتان خود را به سمت پایین سوایپ کنید تا از این بخش خارج شوید.

هنوز هم پیغام خطای جی پی اس فعال است؟ از بازی خارج شده و دوباره وارد آن شوید

گاهی اوقات خیلی سریع خارج شدن و اجرای دوباره بازی می‌تواند اتصالات جی پی اس را نیز قطع و وصل کند تا دوباره سیگنال‌ها به سمت دستگاه شما ساطع شوند.

در انتها اگر باز هم این مشکل پا برجا بود تنها یک دلیل می‌تواند داشته باشد و آن‌هم وجود اشکال در سرورهای Niantic (سازنده بازی) است. این اشکالات نیز ممکن است به جهت شلوغی بیش از حد سرورهای بازی پوکمون Go پیش آید. پس بهتر است برای چند دقیقه‌ای از بازی خارج شده و پس از آن دوباره آن را تست کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا