اخبار

گلکسی نوت ۷ جدید هم مشکل دارد !

چند هفته پیش بود که ماجرا انفجار گلکسی نوت ۷ شروع شد و تا به امروز این داستان و رسوایی های آن برای سامسونگ ادامه دارد. بدین منظور شرکت کره ای مجبور شد دست به اجرای طرح بزرگ فراخوانی گوشی های گلکسی نوت ۷ در سراسر دنیا بزند. در نتیجه به جهت جایگزین کردن آن، گوشی های گلکسی نوت ۷ جدید برای کاربران ارسال شد. حالا خبر رسیده است که نسخه های جدید این فبلت نیز عاری از مشکل نیستند.

این خبر از آن جا منشا گرفت که تعدادی از کاربران کره ای که در طرح تعویض گلکسی نوت ۷ شرکت کرده بودند و در ادامه با تحویل فبلت قدیمی خود گوشی گلکسی نوت ۷ جدید را دریافت کردند، گزارش دادند که نسخه جدید نیز مشکلاتی را به همراه دارد. این مشکلات شامل داغ شدن غیر طبیعی و بیش از حد بدنه گوشی و همچنین کاسته شدن از میزان شارژ باتری دستگاه است. مورد دوم در حالی رخ می‌دهد که باتری گلکسی نوت ۷ در حال شارژ شدن بوده و هیچ گونه مشکلی از نظر کمبود انرژی اولیه ندارد.

هنوز تعداد دقیق کاربرانی که این مشکل جدید را به سامسونگ گزارش داده‌اند، مشخص نیست. هر چند نماینده سامسونگ روز جمعه در مورد ایجاد چنین مشکلی هشدار داد که مورد به وجود آمده هیچ ربطی به باتری گلکسی نوت ۷ ندارد. در حقیقت نقص به وجود آمده مربوط به نسخه های نادری است که در تولید انبوه یک محصول ممکن است رخ دهد.

هم اکنون شرکت سامسونگ طی طرحی ویژه در حال بررسی دقیق این موضوع است. به نظر شما آیا مشکل به وجود آمده باز هم به باتری گوشی مربوط به می‌شود یا این که ممکن است از نظر نرم افزاری برای گلکسی نوت ۷ جدید مشکل به وجود آمده باشد؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا