اخبار

یک آیکون دوربین به نسخه بتای واتس اپ برای ویندوزفون اضافه شده است

اگر شما یکی از کاربران سیستم عامل ویندوزفون هستید و علاوه بر آن از اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ هم استفاده می کنید باید بدانید که یک آیکون دوربین به نسخه ی بتای این اپلیکیشن اضافه شده است. شماره ی نسخه ی جدید بتای این پیام رسان ۲٫۱۶٫۲۰۸ است. آیکون دوربین در زیر نوار تنظیمات در پنجره ی چت ها قرار داده شده است و از آن برای به اشتراک گذاری تصاویر و ویدئوها با مخاطبین استفاده می شود.

 

 

با این آیکون جدید کاربران می توانند به طور همزمان تصاویر و ویدئوهای خود را بیش از یک کاربر به اشتراک بگذارند. در حال حاظر کاربران یک مخاطب را انتخاب می کنند و یک تصویر و یا یک ویدئو را برای آن می فرستند. این یک فرآیند طولانی است که زمان را هدر می دهد. با این آیکون جدید یک تصویر و یا یک ویدئو انتخاب شده و برای هر تعداد مخاطبی که انتخاب کرده اید با یک ضربه زدن بر روی صفحه نمایش به صورت همزمان ارسال می شود.

زمان زیادی طول نمی کشد تا این ویژگی جدید به یکی از بخش های نسخه ی اصلی واتس اپ تبدیل شود. اگر شما از صبر کردن خوشتان نمی آید می توانید نسخه ی بتای اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ را با این ویژگی جدید از طریق این لینک دانلود کنید.

 

منبع : phoneArena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا