اخبار

10 تلفن همراه هوشمند برتر در هفته 49 سال 2018 میلادی

روال همیشگی وب‌سایت موبایلستان معرفی 10 تلفن برتر هفتگی ازنظر کاربران وب‌سایت‌های رسمی و معتبر جهان از قبیل وب‌سایت gsmarena است. در همین راستا نیز تلفن همراه هوشمند شیائومی ردمی نوت 6 پرو در هفته 49 سال 2018 میلادی به‌عنوان پرطرفدارترین همراه هوشمند در پایگاه داده‌های این وب‌سایت به ثبت رسیده است.

مظالب مرتبط

در ادامه تلفن همراه هوشمند گلکسی A7 نسخه سال 2018 میلادی نیز در رده دوم 10 تلفن برتر هفتگی جای‌داده شده است که از سه هفته گذشته نیز این جایگاه را حفظ کرده است. در جایگاه سوم همراه هوشمند گلکسی A9 سال 2018 میلادی قرار داشته است که نسبت به هفته گذشته یک جایگاه صعود کرده و مقام سوم را از هواوی میت 20 پرو گرفته است.

همچنین شایان‌ذکر است که سامسونگ گلکسی A8s با سوراخ ویژه صفحه‌نمایش خود اگرچه هنوز به بازار عرضه نشده است اما رتبه پنجم را در این رده‌بندی به دست آورده است و این امر نیز به‌احتمال بسیار زیاد به دلیل شگفتی‌های ارائه شده در طراحی این همراه هوشمند بوده است.

همچنین تلفن‌های همراه هوشمند شیائومی پوکوفون F1 در جایگاه ششم برترین همراه‌های هوشمند این هفته قرارگرفته است و همراه‌های هوشمند آنر 8X و گلکسی S8 جایگاه‌های هفتم و هشتم را به خود اختصاص داده‌اند.  فروش‌های ویژه قبل از تعطیلات کریسمس به آیفون 6s و آیفون 6 اجازه داد تا باقیمت‌های تخفیف خورده خود به جایگاه‌های نهم و دهم وارد شوند.

بااین‌حال در این فهرست جای تلفن‌های همراه هوشمند نوکیا 8.1 و ویوو NEX 2 در 10 تلفن برتر هفتگی خالی است برخلاف رونمایی در این هفته و نزدیک شدن به تاریخ عرضه آن‌ها خالی است و باید دید که آیا این همراه‌های هوشمند در طی هفته‌های آتی می‌توانند جایگاهی در این فهرست کسب کنند یا خیر.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا