اخبار

۵ نکته ای که می توانست به هرچی بهتر ساخته شدن Samsung Galaxy S5 کمک کندشرکت سامسونگ پس از شایعات بسیار Galaxy S5 را به طور رسمی معرفی کرد شاید در اولین نگاه به پنجمین کهکشانی سامسونگ متوجه می شوید که به می تواند به راحتی نیاز های روزانه شما را برطرف کند. سامسونگ با به واقعیت تبدیل کردن ویژگی هایی مثل صفحه ی نمایش HD ، چیپست Snapdragon 805 و اسکنر عبنیه چشم نشان داد که در زمینه ی تولید گوشی های هوشمند جز بهترین های در این صنعت است. حال با این تفاسیر در زیر به ۵ ویژگی که سامسونگ می توانست به راحتی در Galaxy S5 اجرا کند اما نکرد را می توانید مشاهده کنید:
۱:همان طور که گوشی های هوشمند از لحاظ سخت افزاری در حال پیشرفت هستند باید به طراحی بدنه و ابعاد نیز بها داد. درست است که Galaxy S5 نسبت به S4 کمی بلندتر و گسترده تر است ولی هنوز همان حس S4 را به کاربر القا می کند.

۲:همه درسال گذشته منتظر ویژگی تثبیت کننده نوری تصاویر در نوت ۳ بودیم اما بهه خاطر کمبود منابع این ویژگی به تاخیر افتاد، ولی گویی به این زودی ها قرار نیست سامسونگ از این ویژگی در گوشی های هوشمند خود استفاده کند در حال حاضر HTC و LG در حال استفاده از این فن آوری هستند سامسنوگ می توانست OIS AF را در دوربین S5 استفاده کند ولی متاسفانه استفاده نکرد.

۳:HTC One توانست انقلاب کوچکی در صدای گوشی های هوشمند ایجاد با بهرگیری از بلندگوهای دوگانه صدایی بلند در عین حال با وضوح عالی پخش کند ولی همان طور که Galaxy S5 از طراحی یکنواخت رنج می برد نتوانسته در این قسمت خوب ظاهر شود.

۴:بعد از عرضه ی Galaxy Note 3 با بهرگیری از ۳ گیگابایت حافظه ی رام ، اگر بخواهیم صادقانه بگوییم همه ی ما منتظر این بودیم که S5 حداقل از ۳ گیگ رام یا بیشتر استفاده کند ولی همان طوری که مراسم رونمایی از گوشی اعلام شد تنها ۲ گیگابایت رام خواهد داشت.

۵:درست است که S5 از فن آوری تشخیص اثرانگشت بهره می برد اما بر خلاف آیفون ۵ اس کاربران باید فقط بر روی دکمه ی خانه بکشند تا اثر انگشت آن ها در صفحه ی نمایش ظاهر شود. سامسونگ می توانست از این تکنولوژی به صورت کامل تری استفاده کند.

 
لینک خبر در سایت
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا