اخبار

ظهور میان‌رده‌ای جدید از شرکت هواوی

خوانندگان موبایلستان می‌دانند که شرکت هواوی در طول چند سال اخیر پیشرفت شگفت‌آوری داشته و محصولات فراوانی را روانه بازار مصرف کرده است. به‌تازگی اطلاعاتی جدید در TENAA منتشر شده است که خبر از وجود یک میان‌رده جدید در دستور کار عرضه شرکت هواوی می‌دهد.

مطالب مرتبط

بر اساس این اطلاعات، این دستگاه قرار است تا به‌عنوان یک محصول میان‌رده نیرومند به بازار عرضه گردد که البته هنوز مشخصات و نام آن مشخص نیست. با این وجود گفته می‌شود که به احتمال فراوان شاهد حضور این مدل به‌عنوان جاینیشن مستقیم مدل Y9 سال 2018 خواهیم بود.

ظهور میان‌رده‌ای جدید از شرکت هواوی

البته گروهی معتقدند که این محصول قرار است تا نسل بعدی سری لاین از محصولات رده P باشد ولی در عمل می‌توان تفاوت‌های ظاهری زیادی بین هواوی P20 لایت و مدل احتمالی Y9 2019 مشاهده کرد. بزرگ‌ترین آنها را می توان تفاوت در شکاف بالایی صفحه و همچنین موقعیت دکمه‌های کنترل صدا و روشن و خاموش کردن دستگاه و حسگر اثرانگشت مشاهده کرد.

هنوز خبری از مشخصات سخت‌افزاری این محصول نیست ولی به احتمال فراوان شاهد پردازنده‌ای از شرکت های سیلیکون بر روی این مدل خواهیم بود و احتمالا مدل‌های کایرین 710 یا کایرین 659، کاندیدهای اصلی محسوب می‌شوند. با این تفاسیر به‌احتمال فراوان به‌زودی شاهد عرضه اخباری رسمی از سوی هواوی خواهیم بود که اطلاعات رسمی این مدل را نمایش خواهند داد.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا