اخبار تکنولوژی

آغاز تولید آیفون ۱۴ اپل در هندوستان

اپل با انتشار بیانیه‌ای رسما تایید کرد که تولید آیفون ۱۴ را در هند آغاز کرده است. این برای بار است که اپل آیفون‌های جدید خود را در همان سال معرفی در هند تولید می‌کند.

این گوشی‌ها توسط شرکت فاکسکان در کارخانه Sriperumbudur در نزدیکی شهر Chennai تولید خواهند شد. آیفون‌های تولید شده در هند اواخر امسال در این کشور عرضه خواهند شد.

آیفون ۱۴ اپل در هندوستان هم به تولید می رسد

تحلیلگران معتقدند که اپل تولید سری آیفون ۱۴ در هند را با سرعت کمتری آغاز خواهد کرد و احتمالا در سه ماهه چهارم ۲۰۲۲ تعداد یک میلیون دستگاه آیفون در هر ماه تولید خواهد کرد که حدود ۵ درصد کل حجم ‌آیفون‌های تولیدی خواهد بود.

همان‌طور که گفته شد نکته قابل‌توجه در رابطه با این اقدام اپل، فاصله کوتاه بین معرفی سری آیفون ۱۴ و تولید آن در هند است. البته به نظر می‌رسد که فعلا فقط مدل‌های آیفون ۱۴ و ۱۴ پلاس در هند تولید خواهد شد و مدل‌های آیفون ۱۴ و ۱۴ پرو مکس منحصرا در چین تولید خواهد شد.

طبق گزارشی که اخیرا منتشر شده بود، اپل تا سال ۲۰۲۵ حدود ۲۵ درصد از آیفون‌های خود را در هند تولید خواهد کرد تا وابستگی خود را به چین کاهش دهد. سری آیفون ۱۴ در چهار مدل پلاس، استاندارد، پرو و پرو مکس معرفی شدند. سری پرو دارای بزرگ‌ترین تغییر نسبت به سری استاندارد بوده و بهترین ویژگی‌های اپل در آنها به کار گرفته شد.

این کمپانی کوپرتینویی سخت در تلاش بوده محصولاتی ارائه دهد تا بتواند نظر علاقمندان را جلب سازد. به هر حال اپل برای کاهش هزینه تولید این نسل را در کشورهای مختلفی به تولید می‌رساند. پیش بینی شده در هندوستان شاهد تولید محصولات بیشتری از سوی اپل باشیم و تنها به این مدل بسنده نخواهد شد.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا