اخبار

اپل سرانجام مشکل نمایشگر آیفون X را پذیرفت

خوانندگان موبایلستان آگاهی دارند که شرکت اپل با عرضه آیفون X توانست تا بسیاری از افراد در جهان را شگفت زده کند ولی اندکی پس از عرضه این محصول بود که گزارشاتی از مشکل نمایشگر آیفون X منتشر شدند ولی اپل بر اساس رسم دوره مدیریتی تیم کوک تمامی مشکلات موجود را تکذیب کرد.

این امر موجب نارضایتی بسیاری از کاربران این کمپانی شد و مشکل نمایشگر آیفون X نیز حل نشده باقی ماند تا اینکه پس از یک سال و فشارهای بسیار عظیم کاربران روی شرکت اپل سرانجام شاهد این هستیم که این کمپانی نشل را پذیرفته و قصد تعویض دستگاه کاربرانی که با مشکل نمایشگر آیفون X روبرو شدند را دارد.

اپل سرانجام مشکل نمایشگر آیفون X را پذیرفت

البته تنها مورد دردسرساز اپل را نباید مشکل نمایشگر آیفون X دانست بلکه این شرکت پیش از این نیز کاربران را با مشکل حافظه داخلی مک یوک پرو 13 تنها گذاشته و مشکل را به کلی تکذیب کرده بود.
با این وجود سرانجام این مشکل نیز توسط این کمپانی پذیرفته شده و اپل اعلام گرده است که مک بوک پروهای 13 اینچی تولید شده بین تاریخ ژوئن 2017 تا ژوئن 2018 را برای کاربران درست خواهد کرد. شایان ذکر است که مشکل یاد شده مربوط به حافظه اس اس دی این مدل بود که موجب از دست رفتن ناگهانی داده ذخیره شده ذوی سیستم کاربر شده و دستگاه را عملا بی ارزش ساخته بود.

بیشتر بخوانید

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا