اخبار

افزایش تولید ایرپادهای اپل در پی تقاضا بالا

به گزارش Nikkei Asian Review، شرکت اپل به دلیل تقاضا بسیار دو هدفون بی‌سیم محبوب ایرپاد و ایرپاد پرو، تصمیم گرفت حجم تولید آنها را افزایش دهد. دو هدفون بی‌سیمی که با اختلاف دو سال از یکدیگر معرفی و عرضه شدند.

گفته می‌شود میزان تولید ایرپاد پرو دو برابر خواهد شد زیرا از تقاضا بیشتری نسبت به ایرپاد برخوردار است. شرکت تولیدکننده ایرپاد پرو Luxshare-ICT چین است که در این کشور دو کارخانه دارد. در این بین حجم تولید از ۱ به ۲ میلیون واحد رسیده و ایرپاد پرو با تولید ۲ میلیون در ماه راهی بازار می‌شود.

در سوی دیگر ایرپاد معمولی توسط شرکت ویتنامی GoerTek در این کشور به تولید می‌رسد. اپل قصد دارد حجم تولید این هدفون بی سیم را با افزایش قابل توجهی همراه کند. ایرپادهای اپل یکی از پرفروش‌ترین هدفون‌های بی سیم بازار بوده و این روزها شرکت‌ها تمایل بسیاری به تولید هدفون بی سیم از نوع ایرپادز دارند.

حجم تولید ایرپادهای اپل افزایش می یابد

تحلیلگران پیش‌بینی کردند که در سال ۲۰۲۰ بیش از ۲۰۰ میلیون واحد ایرپاد روانه بازار می‌شود و اپل نیز به سود قابل توجهی دست پیدا می‌کند. تا پایان سال ۲۰۱۹ نیز میزان عرضه به ۶۰ میلیون واحد خواهد رسید که کم نظیر است.

نسل جدید ایرپاد با قیمت ۲۴۹ دلار و نسل پیشین با قیمت ۱۹۹ دلار به فروش می‌رسد. البته اولین مدل ایرپاد قیمتی ۱۵۹ دلاری داشته اما دو مدل اخیر قیمتی به مراتب بیشتر دارند. برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.


مطالب مرتبط:

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا