اخبار

افزایش تولید ایرپادهای اپل در پی تقاضا بالا

به گزارش Nikkei Asian Review، شرکت اپل به دلیل تقاضا بسیار دو هدفون بی‌سیم محبوب ایرپاد و ایرپاد پرو، تصمیم گرفت حجم تولید آنها را افزایش دهد. دو هدفون بی‌سیمی که با اختلاف دو سال از یکدیگر معرفی و عرضه شدند.

گفته می‌شود میزان تولید ایرپاد پرو دو برابر خواهد شد زیرا از تقاضا بیشتری نسبت به ایرپاد برخوردار است. شرکت تولیدکننده ایرپاد پرو Luxshare-ICT چین است که در این کشور دو کارخانه دارد. در این بین حجم تولید از 1 به 2 میلیون واحد رسیده و ایرپاد پرو با تولید 2 میلیون در ماه راهی بازار می‌شود.

در سوی دیگر ایرپاد معمولی توسط شرکت ویتنامی GoerTek در این کشور به تولید می‌رسد. اپل قصد دارد حجم تولید این هدفون بی سیم را با افزایش قابل توجهی همراه کند. ایرپادهای اپل یکی از پرفروش‌ترین هدفون‌های بی سیم بازار بوده و این روزها شرکت‌ها تمایل بسیاری به تولید هدفون بی سیم از نوع ایرپادز دارند.

حجم تولید ایرپادهای اپل افزایش می یابد

تحلیلگران پیش‌بینی کردند که در سال 2020 بیش از 200 میلیون واحد ایرپاد روانه بازار می‌شود و اپل نیز به سود قابل توجهی دست پیدا می‌کند. تا پایان سال 2019 نیز میزان عرضه به 60 میلیون واحد خواهد رسید که کم نظیر است.

نسل جدید ایرپاد با قیمت 249 دلار و نسل پیشین با قیمت 199 دلار به فروش می‌رسد. البته اولین مدل ایرپاد قیمتی 159 دلاری داشته اما دو مدل اخیر قیمتی به مراتب بیشتر دارند. برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.


مطالب مرتبط:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا