اخبار

Apple Music آندروید با ویژگی جدیدی که کاربران آیفون فاقد آن هستند

همانطور که همه ی شما می دانید، برنامه ی رسمی اپل موزیک از سوی شرکت اپل به طور رسمی در ماه نوامبر در Google Play قرار گرفت.کاربران آندروید نیز با داشتن یک Apple ID می توانند از امکانات ویژه و حتی بیشتر از خود گوشی های اپل بهره مند شوند. یکی از ویژگی های کاربردی این برنامه، ذخیره اطلاعاتش روی SD Card بوده که شما با استفاده از آن خواهید توانست به صورت Offline در Apple Music گشت و گذار کنید. البته ناکفته نماند که آیفون نیز دارای این ویژگی هست ولی چون SD Card ندارد، پس شما نمی توانید به صورت گسترده این کار را انجام دهید.

یکی دیگر از ویژگی هایی که کاربران آندروید فقط از آن بهره مند هستند، شنیدن آنلاین برنامه های شبکه رادیویی Beats 1 است. این برنامه هم اکنون به شما اجازه خواهد داد که موزیک های خود را بر اساس ژانر و آهنگ ساز، جستجو کنید.

با این حال این برنامه در گوگل پلی و دیگر مارکت ها میانگین امتیاز ۳٫۳ را دارا بوده و بسیار پایین می باشد. اپل شاید انتظار همچنین استقبال بدی را نداشته و ما اعتقاد بر این داریم که کاربران آندروید همان Google Play Music را بیشتر می پسندند.

اپل موزیک به همراه یک دسترسی سه ماه رایگان که به شما دسترسی ۳۰ میلیونی آرشیو خود را می دهد، منتشر شد. بعد از اتمام مهلت تست شما باید ماهانه یا سالانه، شهریه ای را به ازای استفاده از اپل موزیک پرداخت کنید.

اعلام شده که پکیج معمولی ۹٫۹۹ دلار و پکیج یک خانواده شش نفری ۱۴٫۹۹ دلار است. آیا شما نیز اپل موزیک را تجربه کرده اید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا