اخبار

Apple Pay اکنون در بیش از ۲ میلیون فروشگاه راه اندازی شده است

سرویس پرداخت اپل از سوی کاربران مورد توجه بسیاری قرار گرفته است، این سرویس اکنون در سراسر جهان پذیرفته شده است و در حال حاضر در بیش از ۲ میلیون فروشگاه در مکان‌های مختلف راه‌اندازی شده است. این شرکت امروز اعلام کرد که شرکت‌هایی مانند Chick-fil-A، Au Bon Pain و Crate & Barrel سرویس Apple Pay را در فروشگاه‌های خود پذیرفته اند.

اگر به یاد داشته باشید راه اندازی سرویس Apple Pay به ماه اکتبر ۲۰۱۴ باز می‌گردد که تقریبا ۱۵ ماه پیش بود، این سرویس در همان ابتدا در بسیاری از فروشگاه‌ها راه‌اندازی شد و کاربران نیز از آن به عنوان کیف پول الکترونیکی استفاده می‌کردند.

کیف پول دیجیتال و سرویس پرداخت همراه اپل به کاربران اجازه می‌دهد تا با استفاده از سخت افزارهای جدید iOS تمامی پرداخت های خود را از طریق پایانه ها بدونه هیچ تماسی انجام دهند.

گرچه به نظر می‌رسد که هنوز بسیاری از کاربران ایالات متحده آمریکا برای انجام پرداخت‌های خود با گوشی هوشمند بیش‌تر تمایل دارند و احتمالا مدت بیش‌تری برای جاگزینی سرویس پرداخت اپل به صورت کلی نیاز است.

رسانه Bloomberg درباره سرویس پرداخت اپل توضیحاتی را داده است که به شرح زیر است:

در ماه اکتبر حدود ۱۶٫۶ درصد از کل کاربران روی گوشی‌های هوشمند آیفون خود از Apple Pay استفاده کردند، این مقدار در ماه نوامبر ۲۰۱۴ حدود ۹ درصد افزایش یافت. اکنون این سرویس در حال گسترش جهانی است، ریچارد کرون در این باره می‌گوید که این خدمات یک رقابت فوق‌العاده را انجام داده است و در نهایت هر بانک بزرگی از آن استفاده خواهد کرد، حال چه بهتر است که هر چه زودتر این اتفاق بیافتد.

منبع : تکفارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا