اخبار

اپل واچ نسل جدید با تاچ آیدی همراه است

تاکنون شایعات کمی درباره نسل بعدی ساعت هوشمند اپل واچ منتشر شده اما جدیدترین گزارش نشان می‌دهد که برند کوپرتینویی در نظر دارد بزودی تاچ آیدی را برای نسل جدید اپل واچ در نظر گیرد.

مدتهاست که شایعه شده در نسل آینده اپل واچ باید شاهد حسگر تاچ آیدی باشیم. به تازگی کانال یوتیوب iUpdate گزارش داده که در اپل واچ سری 6 شرکت موردبحث قصد دارد چنین ویژگی را به کار گیرد و سطح امنیتی آن را افزایش دهد.

به نوعی برای تشخیص هویت کاربر، اپل واچ سری 6 از حسگر تاچ آیدی کمک خواهد گرفت. این ویژگی می‌تواند برای سرویس پرداخت همراه بسیار مناسب باشد. این ویژگی موجب خواهد شد تا افراد با قرار دادن ساعت روی سیستم کارتخوان به سرعت پرداخت داشته باشند.

اپل واچ سری 6 با ویژگی های کاربردی تر

همچنین گفته شده نسل بعدی اپل واچ به جای استاندارد IPX7 از استاندارد مقاوم‌تری برای محافظت در برابر آب بهره می‌برد. در سایر ویژگی‌های سیستم عامل واچ او اس 7 به پشتیبانی از سیری پرداخته و در بخش ردیاب افراد قادرند به استفاده از سیستم ردیاب خواب و سنجش میزان اکسیژن خون بهره گیرند.

چند وقتی می‌شد که شایعه شده بود این دو ویژگی در اپل واچ بعدی به کار گرفته خواهد شد و حال باید آن را در نسل بعدی شاهد باشیم. این گزارش افزود توسعه نسل هفتم اپل واچ آغاز شده و نمایشگری مبتنی بر  Touch ID دارد.

مشخص نیست طراحی نسل جدید اپل واچ چگونه است و بهتر است منتظر باشیم تا جزئیات کافی در دسترس قرار گیرد. احتمالا در WWDC 2020 اپل به معرفی این نوع ساعت بپردازد. اگرچه تا زمانی که کرونا ریشه کن نشود، نباید انتظار برگزاری هیچ رویدادی را داشت.


مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا