اخبار

پنجمین سری از ساعت‌های هوشمند اپل در راه هستند؛ بهتر از قبل!

خیلی زود شاهد ساعت هوشمند کمپانی اپل با سری 5 خواهیم بود. همراه موبایلستان باشید تا از اطلاعات این ساعت هوشمند باخبر شوید.

مطالب مرتبط با این مقاله:

وقتی گفته می‌شود ساعت هوشمند، کمپانی اپل یکی از اولین شرکت‌هایی است که به ذهن خطور می کند. حال اپل در حال آماده سازی مدل بعدی است. به زودی اپل واچ سری 5 را مشاهده خواهید کرد. ساعت‌های هوشمند اپل سری 4 به دلیل طراحی و ویژگی‌های خود تحسین بسیار زیادی را دریافت کرده است. پر طرفدارترین ساعت این خانواده یک سال است که به فروش می‌رسد و کاربرانی که از آن استفاده می‌کنند اغلب بسیار راضی هستند. ساعتی که در سپتامبر (شهریور) 2018 معرفی شده، به نظر می‌رسد در راه عرضه به بازار قرار دارد. Ming-Chi Kuo تحلیلگر اپل، می‌گوید که اپل واچ سری 5 در تاریخ 10 سپتامبر(19 شهریور) با آیفون‌های جدید معرفی و تا قبل از پایان ماه عرضه می‌شود. این ساعت که احتمالاً در تاریخ 20 سپتامبر جای خود را در قفسه‌ها خواهد گرفت، انتظار نمی‌رود جنبه‌های فنی و طراحی را متحول کند. یکی از اعضای شرکت سازنده صفحه نمایش OLED که در شرکت نمایشگر ژاپن فعالیت می‌کند، مدعی شده که: این ساعت، در نشست‌های امروزی ساکت‌تر از آیفون‌ها است. با این حال، محصول مذکور با سیستم عامل iOS 13 ظاهر می‌شود، به این مدل نیز دو گزینه جنس بدنه، تیتانیوم و سرامیک و همچنین آلومینیوم ارائه می‌شود. تخمین زده می‌شود که این شرکت به ارائه بدنه آلومینیومی و جایگزین کردن فولاد ضدزنگ با تیتانیوم ادامه خواهد داد. این غول فناوری که به جز اپل کارت از هیچ تیتانیومی در هیچ یک از محصولات خود استفاده نمی‌کند، به زودی سیاسیتش تغییر می‌کند.

اپل

اپل واچ سری 5 با صفحه نمایش‌های جدید خانواده 11 آیفون تفاوت‌هایی خواهد داشت

در تاریخ 10 سپتامبر (19 شهریور)، گوشی‌های هوشمند کمپانی اپل با نام‌های آیفون 11، آیفون 11 پرو و آیفون 11R عرضه خواهند شد. گفته می‌شود در این مدل‌ها از صفحه نمایش پنل‌های OLED چشم نواز گوشی‌های هوشمند سامسونگ گلکسی اس 10 و سامسونگ گلکسی نوت 10 استفاده خواهد شد. سال گذشته کمپانی اپل برای مدل‌های خاص خود مواد خاصی را تعیین کرده است، امسال ماده مورد استفاده در دستگاه‌های سامسونگ مشخص شده است. که قرار است از ماده M9 استفاده شود.

همانطور که این مقاله از موبایلستان را مطالعه کردید، به زودی اپل واچ سری 5 را مشاهده خواهید کرد. Ming-Chi Kuo تحلیلگر اپل، می‌گوید که اپل واچ سری 5 در تاریخ 10 سپتامبر (19 شهریور) با آیفون‌های جدید معرفی و تا قبل از پایان ماه عرضه می‌شود. این ساعت احتمالاً در تاریخ 20 سپتامبر جای خود را در قفسه‌ها خواهد گرفت. این ساعت‌ها که با سیستم عامل iOS 13 ظاهر می‌شود، و این مدل دو جنس مختلف بدنه، تیتانیوم و سرامیک به همراه آلومینیوم ارائه می‌شود. تخمین زده می‌شود که این شرکت به ارائه بدنه آلومینیومی و جایگزین کردن فولاد ضدزنگ با تیتانیوم ادامه خواهد داد. این غول فناوری که به جز اپل کارت از هیچ تیتانیومی در هیچ یک از محصولات خود استفاده نمی‌کند، به زودی سیاستش تغییر می‌کند. نظز شما در خصوص ساعت هوشمند سری پنج اپل چیست و چه انتظاراتی از آن دارید؟! نظرات خود با ما و کاربران موبایلستان از بخش دیدگاه در میان بگذارید.


مطالب پشنهادی دیگری از موبایلستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا