اخبار

تصمیم بسیار عجیب اپل برای استفاده از حسگر اثرانگشت زیر نمایشگر

مسلما آیفون در میان کاربران جهانی از جمله خوانندگان عزیز موبایلستان به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین محصولات جهان همراه‌های هوشمند به حساب می‌آید ولی بر اساس اطلاعات منتشر شده، محققان معتقدند که نباید تا سال 2019 انتظار استفاده از حسگر اثرانگشت زیر نمایشگر را از محصولات اپل داشت.

مطالب مرتبط

مینگ چی کو به‌عنوان یک مفسر برجسته از مرکز تحلیلی TFI به‌تازگی اظهارنظر جالبی درباره محصولات اپل کرده است که البته ممکن است برای دوست‌داران این برند چندان مطلوب نباشد. بر اساس این تحلیل، وضعیت حسگرهای اثرانگشت محصولات اپل تا مدت زمانی نسبتا طولانی تغییر نخواهد کرد.

اپل تا سال 2019 از حسگر اثرانگشت زیر نمایشگر استفاده نخواهد کرد

بر اساس پیش‌بینی انجام شده توسط او، حسگر اثرانگشت زیر نمایشگر که یک روند بسیار محبوب در میان کاربران و سازندگان تلفن‌های همراه هوشمند است، همچنان در اولویت‌های کاری اپل جایی ندارد و به همین دلیل نیز این شرکت در سال 2018 میلادی در محصولات خود از حسگر اثرانگشت زیر نمایشگر استفاده نخواهد کرد.

کو معتقد است که اپل به این امر باور دارد که بازخورد کاربران به فیس آی‌دی (فناوری تشخیص چهره آیفون) بسیار مناسب بوده است و این شرکت فعلا به استفاده از این فناوری ادامه خواهد داد. کو معتقد است که تا زمانی که اپل در سال 2019 به این فناوری روی بیاورد، استفاده از حسگر اثرانگشت زیر نمایشگر به میزان 500 درصد رشد را تجربه کرده و دیگر یک فناوری نوین نخواهد بود. حال باید دید که رویکرد اپل و شهرت در زمینه پیشرو بودن آن‌ها در زمینه فناوری‌های مدرن به‌واسطه این امر با آسیب روبرو خواهد شد یا خیر.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا