اخبار

10 بازی برتر اندروید و ios از دید کارشناسان برای کودکان + دانلود

‌در این مطلب قصد داریم بهترین بازی های کودکان را انتخاب کنیم. این بازی‌ها پس از بررسی کارشناسان و با دقتی بالا انتخاب شده‌‌اند و برای فرزندان شما کاملاً مناسب هستند. در این مقاله به معرفی 10 بازی برتر برای سیستم عامل اندروید و iOS می‌پردازیم. با موبایلستان همراه باشید.

امروزه کودکان بازی کردن روی گوشی‌ها را خیلی زودتر از بازی کردن بر روی رایانه‌ها یاد می‌گیرند. به همین دلیل بازی‌های بسیاری برای سیستم‌عامل‌های گوشی‌های هوشمند و مناسب کودکان طراحی شده‌اند.

طبق گفته گوگل، تمام بازی‌های این لیست مخصوص افراد بالای 3 سال هستند. در نتیجه تمامی این بازی‌ها برای کودکان شما مناسب هستند. اما اپل سخت‌گیرتر از گوگل است. این شرکت رده‌بندی خودش را از 4 سال به بالا شروع می‌کند. البته در این لیست بازی‌ای Super Stickman Golf 3 و Spaceteam در رد‌ه‌سنی 9 سال به بالا قرار دارند. تمامی این بازی ها ساده و جذاب هستند.

نکته مهم در مورد تمام اپلیکیشن‌ها٬ خرید درون برنامه‌ای و تبلیغاتی است که گاه و بی گاه با آن ها مواجه می‌شویم. برای خرید درون برنامه‌ای می‌توانید این بخش را از تلفن همراه خود غیرفعال کنید. اما برای بازی‌‌های که تبلیغات درون برنامه‌ای دارند، باید قبل از اینکه گوشی را به کودکان خود بدهید، این تبلیغات را چک کنید.


1. Sago Mini Friends

این بازی شامل چندین بازی کوچک دیگر می‌شود. در این بازی‌ها مهارت‌های حل معماها و خلاقیت بهبود پیدا می‌کند. این بازی با انتخاب یک کارکتر رنگارنگ شروع می‌شود و با آن می‌توانید به خانه‌های همسایه های خود سر بزنید.

درب خانه‌ای را بزنید تا به داخل دعوت شوید. شما می‌توانید از تفریح‌های متنوعی لذت ببرید. این موارد مانند کوبیدن میخ به خانه پرندگان، لباس پوشیدن و حتی خوردن یک خوراکی است.  بهترین بازی های کودکان

همه چیز رنگارنگ و شاد است. در این بازی اگر یکی از دوستان شما به خاطر درست تقسیم نشدن خوراکی‌ها ناراحت شد، می‌توانید با او همدردی کنید. این بازی دارای پرداخت درون برنامه و تبلیغات نیست. بهترین بازی های کودکان


2. Lego Creator Islands

بهترین بازی های کودکان

همه والدین دوست دارند کودکان با اسباب بازی‌های واقعی بازی کنند. اما وقتی که بچه‌ها علاقه کمتری به بازی‌های واقعی دارند به بازی‌های دیجیتالی روی می‌آورند. بهترین بازی های کودکان

این بازی براساس جمع آوری آجرها برای خرید لگو و ساختن وسایل ساخته شده است. در طول زمان شما خانه‌های خوبی را می‌سازید. بعد از مدتی خانه، وسیله نقلیه و آجرهای خوشگل به دست می آورید. خوبی این بازی این است که دیگر ترس پا گذاشتن روی اسباب‌بازی‌ها را ندارید.

این بازی دارای پرداخت درون برنامه‌ای و تبلیغات نیست.


3. Taco Kitchen 2

بهترین بازی های کودکان

اگر کودک شما از تبلت برای نصب بازی های کودکان استفاده می‌کند، حتماً با Toca Boca آشنا هستید. این بازی‌ها ترکیبی از آموزش و بازی هستند. بازی Toca Kitchen 2 هم به همین صورت است.

همانطور که انتظار دارشتید، این بازی درمورد آشپزخانه و آشپزی است. در این بازی هر طور که می‌خواهید می‌توانید غذا درست کنید. دستورالعمل خودتان را بسازید و آن را به خورد کارکترهای رنگی بدهید. در این بازی هر کاری می‌توانید بکنید، می‌توانید یک برگر خوشمزه درست کنید، یا یک هندوانه را مایکرویو کنید و آن را با سُس پر کنید.


4. Llama Spit Spit

این بازی از سبک همان بازی‌ های قدیمی است. کاراکتر اصلی یک شتر آمریکایی است که باید دشمن خود را شکست دهد. از اسلحه‌های آسان شروع کرده و با اسلحه‌های حرفه‌ای‌تر پیش می‌رود. بهترین بازی های کودکان

کنترل‌ها بسیار ساده هستند و این یعنی بازیکن‌های کوچک هم می‌تواند از این بازی لذت ببرند. با افزایش قدرت‌ها و جمع آوری لاماهای جدید و تصاویر جالب، همه چیز در طولانی مدت جالب می‌شود.

در مقابل این بازی همچنین بازی Shooty Skies (دانلود اندروید و iOS) هم قرار می‌گیرد. اما از آنجایی که Llama Spit Spit دارای هیچ تبلیغ و پرداخت درون برنامه‌ای نیست در این لیست قرار گرفت.


5. Disney Crossy Road

بهترین بازی های کودکان

شرکت Crossy Road به خوبی بازی Frogger را بازسازی کرده است. در این بازی کاراکترهای پیکسلی در زمینی بی‌پایان حرکت می‌کنند و سعی‌ می‌کنند با قطار تصادف نکنند و در رودخانه غرق نشوند. اما خوبی این بازی کارکترهای بود که باید آنها را قفل گشایی می‌کردید.

بازی Disney Crossy Road هم همینطور است. در این بازی کارکترهای زیادی از دیزنی دارید که به شدت فضا و مکانیک این بازی را تحت تأثیر قرار داده است. بیش از 100 کارکتر در این بازی وجود دارد که با خرید درون برنامه‌ای می‌توانید آنها را باز کنید. اما خودتان هم می‌توانید با استفاده از سکه‌های درون بازی این کارکترها را آزاد کنید.


6. Frisbee Forever 2

بهترین بازی های کودکان

شاید با خودتان فکر کنید که پرتاب کردن یک دیسک پلاستیکی برای لیست بهترین بازی های کودکان چندان جالب نیست. اما با دیدن بازی Frisbee Forever 2 می‌توانید خودتان راه را مشخص کنید، از دروازه‌ها عبور کنید و ستاره‌ها را جمع آوری کنید.

در این بازی فضای آرکید مانند با رنگ‌ها، طراحی هوشمندانه و کنترلی مخصوص همه سنین استفاده شده است. با اینکه هزینه‌های درون برنامه‌ای خیلی کمی دارد، اما می‌توانید بدون پرداخت کردن هیچ پولی از این بازی لذت ببرید. این بازی دارای تبلیغات هم هست.


7. Fruit Ninja

در جهان بازی Fruit Ninja انگشت‌های شما به شمشیر تبدیل شده‌اند. این بازی که یکی از محبوب‌ترین بازی های کودکان است به شما قدرت دو تکه کردن میوه‌ها را می‌دهد، اما نباید بمب‌ها را ببرید.

این بازی با تبلت‌ها سازگاری بیشتری دارد و می‌توانید بیشتر از همیشه بر روی صفحه خط بکشید. یکی از خوبی‌های این بازی قابلیت چند نفره بازی کردن با اطرافیان است. پس کودکان شما می‌توانند در مبارزه تکه‌تکه کردن میوه‌ها را با هم به رقابت بپردازند. این بازی دارای تبلیغات است و خرید درون برنامه‌ای ندارد. بهترین بازی های کودکان


8. Mekorama

بهترین بازی های کودکان

این بازی در جهان کوچکی است که می‌توانید با انگشت‌های خود آن را بچرخانید، و مکانیک‌های تغییر فضا انجام دهید. اما این بازی بر روی توهم بصری تکیه نمی‌کند. درعوض بر روی راهیابی برای رباتی تمرکز می‌کند. وظیفه شما این است که او را به اهدافش برسانید.

این بازی زیبا، فکری و تجربه‌ای عالی برای والدین و فرزندان است. وقتی 50 سازه مرحله‌ها را تمام کردید، می‌توانید بیشتر از اینترنت دانلود کنید یا خودتان بسازید. این بازی خرید درون برنامه‌ای ندارد، اما می‌‌توانید به سازندگان آن پولی اهدا کند.

  • دانلود نسخه iOS: Mekorama
  • دانلود نسخه اندروید: Mekorama

9. Super Stickman Golf 3

بهترین بازی های کودکان

شاید فکر کنید که گلف جز بازی های کودکان نیست. البته خیلی از بچه‌ها هم از این نوع بازی لذت نمی‌برند. اما این بازی یک گلف معمولی نیست. درعوض، شما توپ را در فضایی بسیار بزرگ و متنوع پرتاب می‌کنید.

با اینکه این بازی یک بازی سرگرم کننده و تک نفره است، اما صفحه‌های بزرگ برایش بهتر هستند. چرا که در صفحه‌های بزرگ بهتر می‌توانید هدف بگیرید. شما می‌توانید یک به یک با دوستان خود بازی کنید. این بازی دارای تبلیغات و پرداخت درون برنامه‌ای برای پول درون بازی و آپ‌گریدها است. بهترین بازی های کودکان


10. Spaceteam

اگر شما بچه‌های زیادی دارید و همه آنها هم گوشی‌های خودشان را دارند، این بازی بهترین است. بازی Spaceteam فضای عالی را تولید می‌کند که به بچه‌های شما به عنوان یک تیم کار کنند. بهترین بازی های کودکان

وقتی گوشی‌های بچه‌های شما به هم وصل شد، آموزش بر روی صفحه نمایان می‌شود. اما شاید این آموزش‌ها برای شما کار نکنند. پس ممکن است بچه‌های شما فریاد بزنند «یکی این شاتل رو ببره سمت راست»، درحالی که ممکن است کنترل شاتل دست خودشان باشد.

 


بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا