اخبار

Consumer Reports گزارش کرد: گلکسی S8 و S8 پلاس در صدر گوشی های ۲۰۱۷

Consumer Reports شرکت امریکایی در زمینه تولید گزارشات الکترونیکی، اعلام کرد که گوشی های گلکسی S8 و S8 پلاس در صدر گوشی های خوب سال ۲۰۱۷ از نظر کاربران امریکایی قرار گرفتند. پس از این دو گوشی گلکسی S7 در رده بعدی قرار گرفت.

آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس هم نتوانستند رتبه‎های بهتر از چهارم و پنجم را کسب کنند. با وجود درخشش پرچم‌داران سامسونگ در بازار آمریکا، قرارگیری گلکسی نوت ۸، دیگر فبلت پرچم‌دار در رتبه‎ی ششم برای این کمپانی ناامیدکننده است. به اعتقاد کانسومر ریپورتز، دوام نسبتاً پایین و وزن زیاد از دلایل عدم موفقیت این فبلت اندروید است.

با این حال تعجب آور اینجا بود که گلکسی S7 سال ۲۰۱۶ در رده سوم قرار گرفت. این که سال ۲۰۱۷ چه گوشی هایی و چه برند های استثنایی وارد بازار شدند همگی به کنار و این که تنها گلکسی S7 در رده سوم قرار گرفت نکته جالبی در خود داشت. این به معنی قدیمی شدن گلکسی اس۷ نیست؛ این گوشی هوشمند گرچه قدرتمند است: اما در حال حاضر هیچ محصولی قادر به رقابت با گلکسی اس ۸ و آیفون ۸ حداقل روی کاغذ نیست. با این‌ حال گلکسی اس ۷ می‎تواند به‌خوبی با بزرگان بازار رقابت کند. درهرصورت این اتفاق برای گوشی هوشمندی که یک سال و نیم از عرضه‎ی آن گذشته است، دستاورد بزرگی محسوب می‎شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا