اخبار

قاب ویژه شفاف اپل برای آیفون XR

چند وقتی از رونمایی از آیفون XR و سری جدید ایفون 10 می‌گذرد و بازار اخبار درباره آن‌ها اندکی از داغی پیش از زمان رونمایی این محصولات افتاده است ولی اپل به‌تازگی اخباری جدید درباره عرضه یک قاب رسمی برای محصول جدید خود منتشر کرده است که در ادامه آن را با شما خوانندگان موبایلستان در میان خواهیم گذاشت.

مطالب مرتبط

به‌تازگی مشخص شده است که اپل قصد دارد تا برای آیفون ارزان قیمت خود یعنی آیفون XR، یک قاب ویژه را عرضه کند. این قاب قرار است از نوع قاب‌های کریستالی و شفاف باشد و عملا بر روی رنگ‌بندی و طراحی ظاهری دستگاه تاثیری نخواهد گذاشت.

قاب ویژه شفاف اپل برای آیفون XR

اطلاعات یاد شده از سوی مرکز فروش اپل در کانادا به دست رسانه‌ها افتاده است و نشان دهنده آن هستند که این شرکت قرار است تا قاب یاد شده را فقط و فقط برای آیفون XR عرضه کند. حتی قیمت‌گذاری این محصول نیز مشخص شده است و بر اساس آن قیمت تعیین شده برای این قاب برابر با 55 دلار کانادا یعنی اندکی بیش از 40 دلار آمریکا خواهد بود.

اپل این قاب را به‌صورت شفاف ساخته است تا اپل بتواند وعده‌های خود در زمینه رنگ‌بندی متنوع و جذاب برای آیفون XR را با مشکل روبرو نکرده و شرایط را به دست خودش با اختلال روبرو نکند. البته نکته مهم این است که پیش‌فروش این تلفن همراه تا 5 روز دیگر آغاز خواهد شد و سوال اینجاست که آیا این قاب نیز در بسته پیش‌فروش برای دسترسی کاربران اپل عرضه خواهد شد یا باید برای دریافت آن مدت زمان بیشتری به انتظار نشست.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا