اخبار تکنولوژی

دنباله بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ در دست ساخت است

CD Projejt RED قصد دارد یک دنباله برای بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ بسازد. این دنباله Project Orion نام گرفته و علاوه بر قسمت‌های داستانی بیشتر، به بخش مولتی‌پلیر نیز مجهز شده است. در ادامه مطلب اطلاعاتی در مورد Project orion را به عنوان دنباله سایبرپانک ۲۰۷۷ با شما به اشتراک می‌گذاریم.

شرکت لهستانی ساخت بازی‌های ویدئویی CD Projekt Red به تازگی عرضه دنباله Project Orion برای بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ را تایید کرده است. این دنباله قرار است بخش چند نفره را نیز به بازی بیفزاید و بخش داستانی غنی‌ترین نیز داشته باشد.

نسخه جدید سایبرپانک ۲۰۷۷ در راه است

امروز نقشه راه CD Projekt برای بازی‌های در حال ساخت اعلام شد که مهم‌ترین آن‌ها یک دنباله برای بازی سایبرپانک خواهد بود. این بازی با نام Project Orion توسط تیم اصلی CD Projekt RED ساخته خواهد شد. به نظر می‌رسد این توسعه دهنده قصد دارد برخی اشتباهات در ساخت و عرضه سایبرپانک ۲۰۷۷ را نیز در این دنباله جبران نماید.

توسعه دهندگان قصد دارند با عنوان جدید Project Orion، همه ظرفیت‌های جهان بازی سایبرپانک را در نظر بگیرند و اثری کامل حلق نمایند. CD Projekt می‌گوید برای افزایش غنای بخش داستانی بازی، جنبه‌های مولتی‌پلیر نیز به آن خواهد افزود. این یعنی به احتمال زیاد برنامه‌ها برای عرضه حالت مولتی‌پلیر برای سایبرپانک ۲۰۷۷ تا زمان عرضه بازی Project Orion تعویق یافته است.

شرکت CD Projekt پیش از این از موتور RED Engine برای توسعه بازی استفاده می‌کرد، اما حال به Unreal Engine 5 پیوسته و احتمالاً ادامه فرنچایز سایبرپانک نیز با این موتور توسعه خواهد یافت. برای کسب جزئیات بیشتر بهتر بوده منتظر ماند تا مشخص شود برنامه شرکت سی دی پروجکت رد چیست.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا