اخبار

هواوی P20 پرو، نوکیا 7 پلاس و آنر 10، برندگان جوایز EISA

خوانندگان موبایلستان می‌دانند که رخدادها و جوایز فراوانی به‌صورت سالیانه برای انتخاب بهترین‌های دنیای تلفن‌های همراه برگزار می‌شود که جوایز EISA یکی از این رخدادها است که به‌تازگی برندگان آن معرفی شده‌اند که شامل هواوی P20 پرو، نوکیا 7 پلاس و آنر 10 هستند.

مطالب مرتبط

برندگان این جوایز در حقیقت بهترین تلفن‌های همراه جهان در بازه زمانی سال‌های 2018 – 2019 هستند که در رده بهترین دستگاه موبایل توسط متخصصان این رقابت‌ها انتخاب می‌شوند. از میان هواوی P20 پرو، نوکیا 7 پلاس و آنر 10، هر یک به دلیلی به‌عنوان بهترین انتخاب شدند که این دلایل به شرح زیر هستند.

هواوی P20 پرو، نوکیا 7 پلاس و آنر 10،

آنر 10 به‌عنوان بهترین تلفن همراه سبک زندگی انتخاب شد و توانست تا بهترین طراحی و رنگ‌بندی را از آن خود کند. همچنین طراحی ویژه NPU این محصول نیز از دیگر دلایلی بود که جایزه این بخش در اختیار او قرار گرفت. از سوی دیگر تلفن همراه هواوی P20 پرو نیز به‌عنوان یکی از محصولات برجسته این رقابت‌ها معرفی شد. دلیل این امر نیز این بود که این دستگاه در زمینه عملکرد دوربین، به‌خصوص در وضعیت نور کم و همچنین باتری 4 هزار آمپرساعتی، بسیار عالی عمل کرده است.

نوکیا 7 پلاس نیز توانسته است تا به‌عنوان بهترین تلفن همراه از دید کاربران انتخاب شود. دلیل این امر نیز ترکیب مناسب عملکرد و قیمت این محصول بوده است که موجب شده است تا این دستگاه به‌عنوان یکی از بهترین‌های سال معرفی شود. به‌این‌ترتیب با انتخاب هواوی P20 پرو، نوکیا 7 پلاس و آنر 10 به‌عنوان بهترین‌های سال، می‌توان درک کرد که به‌غیراز سامسونگ و اپل، محصولات سایر شرکت‌ها نیز می‌توانند در میان بهترین‌ها جای داشته باشند.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا