اخبار

آیا آیفون XS حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر خواهد داشت؟

مسلما خوانندگان موبایلستان می‌دانند که آیفون X چه تغییراتی را در بازار مصرف کلید زد و به همین دلیل نیز بسیاری در انتظار نسل بعدی این سری با نام آیفون XS هستند و حال سوالات جدید پیش آمده شایعاتی را رقم زده‌اند که موجب می‌شوند این سوال مطرح شود که آیا آیفون XS حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر خواهد داشت یا خیر.

مطالب مرتبط

همانطور که پیش از این نیز خواندید، هنوز در زمینه عرضه حسگر اثرانگشت زیر نمایشگر در محصولات اپل، شک و شبهات زیادی باقی مانده است ولی هنوز بسیاری امید به این دارند که آیفون XS به‌عنوان نخستین میزبان این فناوری در شرکت اپل مطرح باشد.
آیا آیفون XS حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر خواهد داشت؟
در حال حاضر دستگاه‌های اندرویدی متعددی برای ارائه حسگر اثرانگشت زیر نمایشگر به کاربران خود اقدام کرده‌اند و مسلما کاربران سری آیفون انتظار دارند که از سایر شرکت‌ها عقب نمانند. محصولاتی از شرکت‌های شیائومی، ویوو، سامسونگ و … میزبانان موج نخست این فناوری هستند و به همین دلیل نیز بسیاری از هواداران اپل به آیفون XS امید بسته‌اند.
در هر صورت رخداد روز ۱۲ سپتامبر نمی‌تواند تمامی شایعات را پایان بخشیده و وجود یا عدم وجود این فناوری را به‌صورت کامل رفع ابهام کند زیرا بسیار بعید است که اپل به این سرعت برای رونمایی از آیفون XS اقدام کند. با این شرایط به این ‌زودی نخواهیم فهمید که سرانجام این فناوری برای اپل چه خواهد بود. در هر حال در صورت دریافت هر خبر جدیدی، به‌سرعت شما را از آن با خبر خواهیم کرد.


بیشتر بخوانید

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا