اخبار

احتمال عدم وجود اسکنر چشم در گلکسی اس 10

خوانندگان عزیز موبایلستان آگاهی دارند که سامسونگ بارها بر روی نوآوری تاکید کرده است ولی همیشه نوآوری این شرکت پایدار نبوده است و برای مثال شایعات جدید خبر از احتمال عدم وجود اسکنر چشم در گلکسی اس 10 دارند و ممکن است این قابلیت، خیلی سریع در سری گلکسی اس به پایان خط برسد.

مطالب مرتبط

این امر به نوع خود ممکن است نا امیدکننده به نظر بیاید ولی در عمل نشان دهنده یک پیشرفت در این سری است زیرا با توجه به رویکرد جدید سامسونگ قرار است تا به جای حسگر چشم بر روی گلکسی اس 10، شاهد استفاده از اسکن سه بعدی چهره کاربر باشیم.

احتمال عدم وجود اسکنر چشم در گلکسی اس 10 این امر موجب امنیت بالاتر برای دستگاه شده و در عین حال نیز امکان استفاده از نمایشگر بدون لبه با ضخامت کم را برای سامسونگ فراهم آورده است. به همین دلیل نیز این شرکت قصد دارد تا نوآوری را به سبک دیگری ادامه داده و از نوآوری قبلی خود، سریع عبور کرده و به مرحله بعدی وارد شود. دلیل این امر نیز کاملا ساده است زیرا اطلاعات دیگری حاکی از آن هستند که فناوری اسکن ویژه این دستگاه قرار نیست تا مشابه سایر رقبای بازار باشد بلکه سامسونگ برای گلکسی اس 10 از یک حسگر فراصوت ویژه که توسط شرکت کوالکام ساخته شده است استفاده خواهد کرد.

البته هنوز سامسونگ به صورت رسمی این موضوع را تائید یا تکذیب نکرده است و باید منتظر ماند تا مسئولان این کمپانی اقدام به انتشار اطلاعاتی جدید درباره گلکسی اس 10 کرده و به این شایعه پاسخ بدهند تا شاهد رد یا تائید آن باشیم.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا