اخبار تکنولوژی

افشا اطلاعاتی از گوشی گلکسی اس ۲۳ اولترا سامسونگ

یک افشاکننده معتبر اطلاعات به‌تازگی تصویری از یک باتری گوشی به اشتراک گذاشته است و مدعی شده که تصویر مربوط به گوشی گلکسی اس ۲۳ اولترا. او همچنین اعلام کرده است که Galaxy S23 Ultra به‌عنوان پرچمدار جدید سامسونگ به باطری ۵۰۰۰ میلی‌آمپری مجهز خواهد بود.

طی روزهای گذشته شایعات زیادی دررابطه‌با گوشی پرچمدار جدید سامسونگ یعنی گلکسی اس اولترا جدید منتشر شده و بیشتر آن‌ها به باتری ۵ هزار میلی‌آمپری آن اشاره دارند. اگرچه این رقم نسبت به گوشی گلکسی اس ۲۲ اولترا بدون تغییر باقی مانده است، اما به لطف چیپست و نرم‌افزار بهبودیافته نسل جدید، احتمالاً شاهد افزایش چشمگیر کارایی این گوشی پرچمدار خواهیم بود.

بااین‌حال، به نظر می‌رسد که شایعات پایان‌یافته و گوشی Galaxy S23 Ultra قرار است به همراه یک باطری ۵۰۰۰ میلی‌آمپری عرضه شود، زیرا یک منبع نسبتاً موثق به‌تازگی تصاویر مربوط به باتری این گوشی را به اشتراک گذاشته است. یک کاربر توییتر که با نام مستعار Ice Universe شناخته می‌شود، به‌تازگی تصویری از باتری گوشی گلکسی اس ۲۳ اولترا را به اشتراک گذاشته است. این منبع که در زمینه افشای مشخصات گوشی‌ها بسیار موفق عمل می‌کند، مدعی شده که تصویر منتشر شده باتری پرچمدار بعدی سامسونگ را نشان می‌دهد.

گلکسی اس ۲۳ اولترا با باطری بدون تغییر

اگرچه بر روی باتری به ظرفیت ۵۰۰۰ میلی‌آمپر آن اشاره‌ای نشده است، اما Ice Universe مدعی شده که ظرفیت باتری این‌گونه خواهد بود. به نظر می‌رسد که این تصویر از یک پایگاه اطلاعات معتبر به دست آمده است و ما باید در انتظار معرفی رسمی گلکسی اس اولترا نسل بعدی طی چند هفته آتی باشیم.

در رابطه با سرعت شارژ سریع گوشی پرچمدار نسل جدید Samsung نیز شایعاتی منتشر شده است. بر اساس این شایعات، سامسونگ قصد دارد به‌جای استفاده از مجدد از شارژ ۴۵ واتی که در گلکسی اس ۲۲ اولترا شاهد آن بودیم، به شارژ سریع ۲۵ واتی بازگردد.

البته این شایعات تأیید نشده و شرکت سامسونگ به استفاده از شارژر با وات کمتر در هنگام صدور گواهینامه‌های عرضه گوشی جدید معروف است. بر همین اساس ممکن است همچنان با شارژر ۴۵ واتی در جعبه Galaxy S23 Ultra مواجه شویم.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا