اخبار

افشای قیمت و سایر مشخصات گوگل پیکسل 3XL

خوانندگان عزیز موبایلستان می‌دانند که گوگل پیکسل 3XL قرار است تا یکی از مهم‌ترین محصولات سال جاری بازار تلفن‌های همراه هوشمند باشد و در این میان اطلاعاتی جدید از گوگل پیکسل 3 و گوگل پیکسل 3XL منتشر شده است که قیمت و برخی از مشخصات دوربین آن را افشا می‌کنند.

مطالب مرتبط

این اطلاعات در حقیقت توسط یک شرکت پخش محصولات دیجیتالی در بریتانیا افشاشده‌اند و شامل یک کاتالوگ کامل از این محصول هستند. ظاهرا قرار بوده است که این کاتالوگ به همراه گوگل پیکسل 3XL و گوگل پیکسل 3 به مشتریان این وب‌سایت ارائه شود ولی در عمل پیش از عرضه دستگاه نهایی، اطلاعات آن به رسانه‌ها راه یافته است.

افشای قیمت و سایر مشخصات گوگل پیکسل 3XL

نخستین قابلیتی که این اطلاعات فاش می‌کنند، سیستمی به نام تاپ شات است که در حقیقت یک قابلیت ویژه برای دوربین گوگل پیکسل 3XL محسوب می‌شوند. این قابلیت در حقیقت یک سیستم عکس‌برداری با زاویه دید عریض برای دوربین سلفی این محصول است که می‌تواند یک گزینه جالب برای کاربران به‌حساب بیاید.

فشار دادن کناره‌های دستگاه موجب می‌شود تا بتوان به دستیار هوشمند گوگل دسترسی داشت و همچنین یک دسترسی سریع به قابلیت‌های دوربین را نیز برای کاربران به همراه می‌آورد. با این وجود وقتی‌که بحث قیمت به میان می‌آید، اطلاعات فاش شده اندکی عجیب‌وغریب هستند. طرح قسطی این محصول در بریتانیا شامل پرداخت 10 پوند اولیه و ماهانه 58 پوند است و قیمت نقد گوگل پیکسل 3XL نیز 766 دلار خواهد بود.

همچنین این بروشور تصاویر نمونه‌ای از خروجی دوربین  این محصول را نیز به نمایش درمی‌آورد که بر اساس آن می‌توان کیفیت تصاویر برداشت‌شده با این دوربین را بسیار بالا دانست. یکی از نکات جالب دیگر نیز این است که یک شهروند هنگ‌کنگ موفق به خریدن یک دستگاه گوگل پیکسل 3XL شده است و مسلما چنین موضوعی  نشان‌دهنده عرضه قریب‌الوقوع این محصول است.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا