اخبار

علیرغم وجود شکاف عجیب بالای نمایشگر، گوگل پیکسل 3 XL همراه ویژه‌ای خواهد بود

بسیاری از کاربران از جمله تعدادی از خوانندگان موبایلستان از وجود شکاف بالای نمایشگر پیکسل 3 XL ناراضی به نظر می‌رسند ولی اطلاعات منتشر شده نشان می‌دهند که این تلفن همراه هوشمند قرار است دستگاه ویژه‌ای باشد.

مطالب مرتبط

شاید طراحی این محصول در نخستین نگاه اندکی عجیب‌وغریب به نظر برسد و به‌خصوص شکاف بسیار بزرگی که در بالای نمایشگر این مدل طراحی شده است موجب شده است تا بسیاری از بازخوردهای اولیه نسبت به گوگل پیکسل 3 XL چندان جذاب و مثبت نباشند.

علیرغم وجود شکاف عجیب بالای نمایشگر، گوگل پیکسل 3 XL همراه ویژه‌ای خواهد بود

بااین‌وجود به نظر می‌رسد که گوگل پیکسل 3 XL می‌تواند توجیه بسیار ویژه‌ای برای این ساختار عجیب‌وغریب داشته باشد زیرا نخستین موضوعی که به‌واسطه چنین شکافی در بالای نمایشگر ممکن شده است، امکان اسکن چهره است. البته این نوع اسکن با تمامی اسکن‌های چهره جهان متفاوت است زیرا این محصول می‌تواند در تاریکی کامل نیز چهره کاربران را اسکن کرده و قفل دستگاه را باز کند.

علت وجود چنین قابلیتی، امکان استفاده کردن از حسگرهای ویژه مادون قرمز است و می‌توان به کمک آن در تاریکی کامل نیز چهره‌های کاربر خود را تشخیص داده و سطح جدیدی از امنیت را برای کاربران به ارمغان بیاورد. از سوی دیگر لبه‌های این نمایشگر بسیار باریک‌تر شده‌اند.

آخرین نکته مهم نیز این است که گوگل پیکسل 3 XL از هر نظر از نسل قبلی خود بهتر است، دوربین بهتر، باتری بهتر، پردازنده نیرومندتر و …. موجب شده‌اند تا این تلفن همراه هوشمند به هیچ عنوان ناامیدکننده نباشند و همچنین این تلفن همراه قرار است تا یکی از قوی‌ترین محصولات نسل فعلی تلفن‌های همراه هوشمند باشد. بااین‌وجود باید تا زمان عرضه این محصول منتظر ماند تا نتیجه نهایی در آزمایشگاه‌های تخصصی مشخص شود.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا