اخبار

Google Voice و کار با Hey Siri در آیپد و آیفون

شرکت گوگل نه تنها قابلیت Google Voice را همچنان زنده نگه داشته بلکه به تازگی ویژگی جدید به آن افزوده است. این سرویس به شما امکان می‌دهد تا از طریق اینترنت متن ارسال کرده یا تماس حاصل فرمایید. این ویژگی ارتباط ارزان قیمت‌تری نسبت به راه حل‌های مخابراتی را به دنبال خواهد داشت.

حال به تازگی گوگل با Google Voice قابلیت جدیدی همراه کرده که از طریق آن افراد می‌توانند این سرویس را با Hey Siri در آیپد و آیفون سازگار سازند. این ویژگی به افراد اجازه خواهد داد تا با گفتن Hey Siri در آیفون و آیپد بتوانند از سرویس Google Voice هم استفاده کنند.

تجربه کار با Google Voice در دستگاه های اپل

در واقع گوگل با این ویژگی جدید به افراد اجازه می‌دهد تا با دستگاه‌های همراه اپل نیز Google Voice را به کار گیرند. برای انجام این کار ابتدا باید به صفحه تنظیمات  Google Voice در iOS بروید و Use with Siri را فعال کنید. اطمینان حاصل کنید که سیری فعال شده است. بنابراین اکنون می‌توانید از صدای خود برای شروع تماس صوتی استفاده کنید، که به نظر می‌رسد چیزی است که می‌خواهید.

به طرز عجیبی ، چنین ویژگی همچنان در اندروید وجود ندارد ، اگرچه انتظار داریم که این پلتفرم ویژگی های بیشتری بدست آورد و با توجه به اینکه گوگل هم در بروزرسانی فعال است. از طرف دیگر، حداقل می توانید پیام های Google Voice را در Android بخوانید و به آنها پاسخ دهید.

به هر حال انتظار داریم بزودی آپدیت‌های بیشتری دردسترس قرار گیرد. نظر شما در خصوص این قابلیت چیست؟


مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا