ریپورتاژ آگهی

راهنمای انتخاب لباس مجلسی مناسب برای میهمانی و مراسم ها

امروزه بعضی از قوانین مد و پوشاک تغییر اساسی داشته است، در گذشته به هنگام رفتن به مراسم عروسی ، پوشیدن لباس مجلسی به رنگ سیاه و قرمز و سفید مجاز نبوده ، زیرا این رنگ لباس شب ها در اکثر فرهنگ ها به عنوان لباس نامزدی و یا لباس عروس در نظر گرفته و رایج بوده.
اما امروزه این فرهنگ تغییر کرده و طبق قوانین جدید استفاده از رنگ قرمز و سیاه مجاز است ولی همچنان پوشیدن  رنگ سفید در مراسم عروسی  همچنام مناسب لباس عروسی و یا لباس نامزدی است.
اگر شما از اقوام عروس نزدیک عروس هستید می توانید با او در مورد رنگ لباس مجلسی تان مشورت کنید و اگر آنقدر نزدیک نیستید که از او بپرسید می توانید این مورد را با مادر عروس و یا مادر داماد مشورت نمایید.
لباس مجلسی مورد نظر خود را با توجه به فصل ، نوع مهمانی و ساعت برگزاری میهمانی انتخاب نمایید.
راهنمای انتخاب لباس مجلسی مناسب برای میهمانی و مراسم ها
جنس لباس مجلسی مناسب برای میهمانی هایی که در روز در تابستان برگزار می شود نخی است ، دراین فصل از لباس های مجلسی از جنس نخ و سبک به  همراه صندل و کفش های جلو باز استفاده نمایید. لباس مجلسی های تا زانو از جنس ابریشم یا ترکیب با جنس ابریشم ، بدون بند به صورت لباس دکلته نیز مناسب این مراسم است.
اگر مراسم بعدازظهر برگزار می شود و پذیرش در شب  انجام می شود و نوع لباس مشخص نمی شود، فرض کنید این رویداد نیمه رسمی است، یک لباس کوکتل یا یک  لباس نامزدی را انتخاب نمایید که رنگ آن با لباس شخص اول میهمانی متفاوت باشد.
برای میهمانی هایی که در شب برگزار می شود لباسی شیک ، بلند و تک رنگ به همراه کفش پاشنه بلند انتخاب نمایید تا اندام شما در آن بدرخشد ، می توانید در صورت استفاده از لباس دکلته ، روی آن لباسی مانند ژاکت و یا کت بپوشید و هنگام رسیدن به محل برگزاری مراسم آن را در آورید ، هرگز با رویه لباس در میهمانی حاضر نشوید.
همیشه به خاطر داشته باشید در مراسم نامزدی و یا عروسی تنها باید کسی که لباس نامزدی را به تن کرده اولین نگاه ها را به خود جلب کند ، هیچگاه از لباس هایی که باعث می شود ، توجه به شخص اصلی که مراسم برای او برگزار می شود را کم کند، استفاده ننمایید.
خرید از فروشگاه هایی نظیر فروشگاه اینترنتی لباس مجلسی ایزورانی این امکان را برای شما فراهم می کند که بهترین و مناسب ترین لباس شب ها را اعم از لباس دکلته ، لباس نامزدی و انواع دیگر را برای خود انتخاب و استفاده نمایید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا