اخبار

نیمی از فروش ساعت اپل مربوط به نسل اول بوده است

ساعت هوشمند اپل را باید یکی از دستاوردهای بزرگ اپل دانست که اتفاقا در میان کاربران موبایلستان نیز هواداران زیادی دارد. با این وجود آمار و ارقام فروش این ساعت هوشمند نشان دهنده این هستند که بخش عمده فروش ساعت اپل مربوط به نسل اول این ساعت بوده است.

مطالب مرتبط

در این میان تحلیلگران به سراغ بررسی آمار فروش ساعت اپل رفته و کشف کردند که بیش از نیمی از کل فروش این محصول به نسل اول آن مربوط است و این آمار از چند جهت مختلف قابل تفسیر است.

فروش ساعت اپل

این آمار از یک سو نشان دهنده این است که اپل توانسته تا مشتریان خود را به شدت راضی نگاه دارد زیرا بخش عمده بازار ساعت هوشمند به فروش ساعت اپل اختصاص یافته است ولی از سوی دیگر مشکل اصلی این آمار این است که آمار فروش نسل اول خوب بوده و نسل بعدی این ساعت به هیچ عنوان نتوانسته است تا در سطح نسل اول عمل کند. به همین دلیل نیز باید گفت که اپل در پیشرفت دادن این ساعت در زمینه جلب رضایت مشتریان درست عمل نکرده است.

البته امکان اتصال این ساعت هوشمند به شبکه نسل جهارم یعنی LTE ممکن است موجب شود که این ساعت هوشمند در نسل جدید خود بتواند مشتریان بیشتری را جلب کرده و بتواند این آمار را تغییر بدهد و درصد بیشتری را به مدل مدرن این ساعت هوشمند جذب کند. البته بازار کلی ساعت هوشمند نیز به اندازه کافی مناسب عمل نکرده است و به همین دلیل نیز باید عملکرد اپل را بسیار نیرومند و تحسین برانگیز دانست.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا