اخبار

عرضه نسخه‌ای Realme از با پردازنده هلیو p70

سری Realme شرکت اوپو توانست تا مخاطبان زیادی را جذب کند و اخبار آن را نیز در موبایلستان تقدیم شما دوستان کردیم ولی اخبار جدید خبر از عرضه نسخه‌ای Realme از با پردازنده هلیو p70 دارند.

مطالب مرتبط

پردازنده هلیو P70 سرانجام توانسته است تا نخستین مشتری خود را به دست بیاورد. با توجه به شرایط عرضه نسخه قبلی همراه هوشمند Realme و استفاده از هلیو P60، این موضوع که نسل جدید این محصول نیز از این سری پردازنده استفاده کند عجیب نخواهد بود.

عرضه نسخه‌ای Realme از با پردازنده هلیو p70

با این شرایط پردازنده هلیو P70 از نسل قبلی خود دارای کلاکی بالاتر و سرعتی بیشتر است. این امر موجب می‌شود که این دستگاه جدید Realme بتواند علاوه بر بهره‌گیری از این سرعت، از یک پردازنده گرافیکی با نام Mali G72 بهره‌مند شده و شرایط انجام بازی‌های بهتری را برای کاربران به ارمغان بیاورد.

این تراشه به میزان 10 تا 30 درصد سریع‌تر از نسل پیشین است و می‌تواند عملکرد هوشمندی را به همراه بیاورد زیرا هوش مصنوعی از جمله ویژگی‌هایی است که قرار است تا سری جدید این محصولات از آن بهره من شود. همچنین دومین نسخه از realme دارای یک نمونه با پردازنده اسنپ دراگون 660 است که به نسبت پردازنده اسنپ دراگون 450 نسل نخست، به‌مراتب نیرومندتر است. هنوز قیمت عرضه این مدل دارای پردازنده هلیو P70 مشخص نشده است ولی بعید به نظر می‌رسد که قیمت این تلفن همراه هوشمند با مدل مجهز به تراشه اسنپ دراگون متفاوت باشد.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا