اخبار

آنر 10 لایت 21 نوامبر عرضه خواهد شد

خوانندگان موبایلستان آگاهی دارند که شرکت آنر را باید یک شرکت بسیار بزرگ و محبوی دانست که به تدریج از سایه هواوی خارج شده و در میان کاربران هواداران زیادی کسب کند. این شرکت به تازگی برنامه بهبود وضعیت خود در بازار را در دستور کار قرار داده و یکی از محصولات ویژه که در این راستا تولید شده است نیز آنر 10 لایت است که تاریخ عرضه آن روز 21 نوامبر تعیین شده است.

مطالب مرتبط

این تلفن همراه هوشمند یکی از امیدهای اصلی این شرکت چینی است و قرار است تا تجربه نزدیک به آنر 10 را با قیمتی کمتر توسط آنر 10 لایت برای کاربران به ارمغان بیاورد. به همین دلیل نیز رخداد خاصی برای رونمایی این مدل در نظر گرفته شده است.

آنر 10 لایت 21 نوامبر عرضه خواهد شد

این رخداد همانطور که پیش از این نیز اشاره شد قرار است تا در روز 21 ماه نوامبر یعنی چهارشنبه 30 آبان ماه در شهر بی ژینگ چین انجام پذیرد.

این دستگاه قرار است تا تاریخ آنر را تغییر یدهد و دیگر خبری از کپی شدن دستگاه هواوی نیست. این همراه هوشمند با پردازنده کایرین 710 و نمایشگر 5.9 اینچی خود ممکن است به یک محصول محصول محبوب بدل شود زیرا اندروید 9 نیز روی آنر 10 لایت نصب خواهد بود و با پوسته EMUI نسخه 9 اجرا خواهد شد.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا