اخبار تکنولوژی

سری آنر ۸۰ با دوربین اصلی ۱۶۰ مگاپیکسلی همراه هستند

شرکت Honor یک رویداد رونمایی در چین را برای ۲۳ نوامبر برنامه‌ریزی کرده است. شایعات مبنی بر اینکه این برند ممکن است سری آنر ۸۰ و گوشی هوشمند تاشو Honor Vs را معرفی کند، بسیار است. این دو سری از دستگاه‌ها در چند روز گذشته به دلیل افشا اطلاعات مختلف، جزئیات زیادی درباره آنها فاش شده است.

افشاگر مطرح چینی Digital Chat Station مشخصات دوربین سری آنر ۸۰ آینده را به اشتراک گذاشته است. به گفته وی، این گوشی‌ها با ارتقاء دوربین بسیار قابل توجهی عرضه خواهند شد. فاش کننده می‌گوید که این سری دارای دوربین اصلی ۱۶۰ مگاپیکسلی هستند. در حال حاضر، حتی یک گوشی با چنین دوربینی در بازار وجود ندارد. همچنین، ما نتوانستیم هیچ سنسور ۱۶۰ مگاپیکسلی پیدا کنیم، بنابراین احتمالاً یک سنسور سفارشی بر اساس سنسورهای ۲۰۰ مگاپیکسلی موجود خواهد بود.

سری آنر ۸۰ پرچمدارانی شایسته

علاوه بر این، خانواده آنر ۸۰ دارای دوربین دوگانه ۵۰ مگاپیکسلی در جلو هستند. نام این سنسورها را نیز فاش نشد. در نهایت، به گفته او، این سری از پردازنده کوالکام Snapdragon 8 Plus Gen 1 قدرت می‌گیرد. افشاکننده به جای نام واقعی مدل از کلمه کلیدی «سری Honor 80» استفاده می‌کند. ما معتقدیم که این مشخصات می‌تواند متعلق به مدل رده بالا باشد که می‌تواند Honor 80 Pro یا Honor 80 Pro Plus باشد.

با این اوصاف، از آنجایی که هنوز دو هفته با معرفی رسمی فاصله داریم، ممکن است در روزهای آینده اطلاعات بیشتری در مورد سری Honor 80 و Honor Vs بدانیم. پیش بینی شده آنر با معرفی این سری تا پایان سال آنها را در بازار عرضه دارد و باتوجه به اینکه انتها ۲۰۲۲ نزدیک است، شرکت‌ها سعی دارند به معرفی محصولات جدید خود بپردازند، از جمله شیائومی که بزودی پرچمداران نسل جدید خود را معرفی خواهد کرد.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا